Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Doing business in Ukraine: наїзди на IT компанії

Спецтема:

Україна має повне право пишатися своєю IT галуззю: нові робочі місця, податки, престиж країни. За часів президентства Януковича силові структури намагалися відібрати найбільш ласі шматки цього бізнесу для "сім'ї". В країні відбулась Революція Гідності. Начебто мали жити по-новому. Проте деякі силовики зі східних регіонів країни про це ще не чули.

Ми не закликаємо зробити IT "священною коровою", якщо хтось порушує закон - має відповідати. Але така значна кількість візитів правоохоронців до айтішників насторожує, і викликає підозри у додаткових мотивах перевірок.

Якщо ми дійсно прагнемо змін, європейських умов життя та праці, правоохоронці повинні згадати, що вони "охоронці права", а не місце для легкого заробітку на бізнесменах.

 

Чому паразитична система намагається знищити ІТ-галузь? Відповідь у статті: Коли влада будується згори донизу, це називається диктатурою

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи