Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Глобальна трансформація починається з духовного імпульсу

Фільм «Страсті Христові» Мела Гібсона зібрав стільки грошей, що майже наздогнав «Повернення короля». Ймовірно, це найдивовижніший рекордсмен касових зборів усіх часів і народів. Картина, що оповідає про останні дванадцять годин життя Ісуса Христа, узагалі не повинна була принести прибутку. А якщо врахувати, що в «Страстях Христових» («The Passion of The Christ») є тільки одна зірка – Моніка Белуччі, що зіграла Марію Магдалину, – а сам фільм знятий на мертвій латині й арамейській, то його аудиторією мало би стати скромне коло кіноманів, християнських фундаменталістів і глядачів нічного телебачення.
Замість цього фільм, що вийшов у прокат в минулу середу, зібрав за перші п’ять днів прокату $117,5 мільйонів, з них $76,2 мільйони у вихідні. За результатами зборів за перші п’ять днів «Страсті» обганяє лише ще один арійський фільм — «Повернення короля», який зібрав за той же період на сім мільйонів більше. Із середи сайт картини відвідали більше 50 мільйонів осіб, багато хто тільки для того, щоб сказати: я подивився цей фільм уже кілька разів.

Голлівуд із самого початку проігнорував цей фільм – Гібсону довелося фінансувати виробництво з власної кишені і шукати незалежного дистриб’ютора для прокату. $25 мільйонів бюджету вже багаторазово окупилося, незважаючи на суворий рейтинг, присвоєний стрічці. Ймовірно, що наступного року фільм буде номіновано на «Оскар». Кілька нагород у Гібсона вже є – у 1996 році поставлене ним «Хоробре серце» одержало п’ять «Оскарів», включаючи номінації «краща режисура» і «кращий фільм».

Дивовижний успіх “Страстей Христових” і “Повернення короля” означає, що народ вже “наївся” порнухою і чорнухою — тепер йому хочеться чогось світлого, шляхетного і суттєвого. На зміну бандитам, виродкам, проституткам і шахраям, які досі найбільше цікавили масового кіноглядача, приходять герої і святі.

Могутній подвійний удар по глобальному сатанізму, здійснений двома фільмами, означає возз’єднання в єдиний потік дохристиянської і християнської традицій, підло розчленованих юдеохристиянською єрессю (див. Тотальна війна і Спецоперація “Книга Якова”. Планетою котиться потужна хвиля духовного очищення і освячення, що ініціює перетворення людства і початок нового світу.

Хай Буде!

-------------------------------------
В тему:

Мистецтво Золотої Ери

Жнива Господні починаються в 2004 році

Стратегія України

Батька Мела Гібсона звинуватили в антисемітизмі
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи