Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
359

Влада Китаю хоче переселити китайців у Росію

Спецтема:

Уряд Забайкальського краю на початку червня повідомив про рішення підписати протокол про наміри з китайською компанією «Хуае Сінбан», який передбачає здачу в оренду більше 300 тис. га сільгоспугідь і пасовищ строком на 49 років. 

Цю новину, яку повідомило агентство «Чіта.Ру», передрукувала і офіційна китайська преса.

Китайці мають намір інвестувати в проект близько 24 млрд. руб. для вирощування кормових, зернових, олійних та інших культур, а також лікувальних трав для фармакології. Передбачається також розвиток промислового скотарства, птахівництва і м'ясного тваринництва.

У Китаї свої вимоги до проекту сформулював старший радник Китайського інституту міжнародних стратегічних досліджень Ван Хайюнь.

«Якщо юридично не вирішити питання широкомасштабного залучення китайської робочої сили, ні про яке довгострокове співробітництво з китайськими сільськогосподарськими підприємствами не може бути й мови», - заявив наприкінці минулого тижня Ван Хайюнь в газеті «Хуаньцю шибао». Іншими словами, китайці прямо говорять, що існуючий прикордонний і міграційний режим з Росією їх не влаштовує. 

«Поки країни підписали лише угоду про наміри, і потрібен час, щоб укласти цей контракт, який буде володіти реальною силою», - пише старший радник. І вказує, що реалізувати проект можна буде тільки за умови «широкомасштабного» переселення китайців у РФ, пише ng.ru.

Жителів у східному регіоні РФ мало, а залучати робочу силу з європейської частини Росії - неможливо, каже Ван Хайюнь. Так що при таких обмеженнях Москві доведеться погодитися на скасування чинного прикордонного та міграційного режиму для китайців.

 

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.

За що боролись, на те напоролись.
У березні 2014 року Росія займалася аншлюсом з Кримом і насамкінець проковтнула його.
Тепер Китай починає займатися аншлюсом із Сибіром... і поки що не видно жодного рецепту унеможливленя наступного етапу - з'єднання історичних (а часом і не дуже історичних) сибірських земель з нинішньою КНР. Отже, за певний час китайський кордон проходитиме, мабуть що, по Уралу.
Ну так, все це, ясна річ, тимчасово - років на 50-70... От тільки немає нічого постійнішого за тимчасове!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Китайці давно нелегально переходять кордон і окуповують Східний Сибір. Їх чисельність в Росії на сьогодні складає біля 20 млн осіб. Враховуючи демографічні показники китайців за одне століття Сибір буде китайським. В Росії нема вибору їй потрібні робочі руки, Україна показала дулю, то на без рибії і рак риба.

ВС

Зображення користувача Явсе Світ.

Щоб забрати частину Росії,китайцям потрібно взяти добро на це у США..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Явсе Світ.

Провидці розказували про війну між білою і жовтою расою..Цікаво чию сторону прийме мусульманський світ..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Аватар Арій.

?А що буде з корінними народами Забайкалля та й решти Сибіру? ?Чи вони вимруть як індіанці Америки?

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Альберт Саїн.

Аватар Арій каже:
?А що буде з корінними народами Забайкалля та й решти Сибіру? ?Чи вони вимруть як індіанці Америки?

Якщо тобі це так цікаво, то відповім що у Сибірі турки вже працюють над збереженням там свого генофонду. У зв"язку із чим там вже зароджується новий етнос під назвою чукатурки. І якщо хтось вважає, що це жарт то я мушу такого засмутити адже це РЕАЛЬНА ПРАВДА. А так як туркам абсолютно немає різниці кого запліднювати, то вони там таким чином і збережуть оті коріння народів Сибіра. Думаю що з такою сумішшю там зародиться справжня нація під назвою сибірійці, або просто сибірці, чи там як ще варіант чутуки (чутукийці)

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Фанатизм псує знання!