Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Целофанова республіка

Від 24 серпня 1991 року народ підсвідомо розуміє – ця республіка, що з переляку проголосила власну “незалежність”, є якоюсь несправжньою. Чому ця республіка не сприймається? Здорову інтуїцію доповнює фактаж. Прослідкувати, що ж витворила вона протягом свого 13-річного існування, не складно, - все плаває на поверхні.

Культура. Республіка породила Вєрку Сєрдючку і Яна Табачника. Без коментарів.Армія. Є безквартирні офіцери, є прозорі кордони. Немає ядерної зброї, Чорноморського флоту.Економіка. Мільйони працездатних українців в пошуках роботи емігрували. Рівень життя в країнах, що воювали (Хорватія, Сербія) вище, аніж в цій республіці.Ставлення до навали мігрантів. Приязно-байдуже. Що підтверджує відсутність перспективи довготривалого існування.Моральний клімат. Насадження пасивності. Безвихідь. Приреченість.Офіційна ідеологія. Багатовекторність назовні, пацифізм всередині.Причини існування. Республіка існує за рахунок мавпування. Аргументом на користь тих чи інших її кроків є наявність подібного в Російській федерації. В разі припинення існування РФ цю республіку розіб’є параліч: зникне об’єкт мавпування.Ставлення до історичної спадщини. Ця республіка не має минулого, - початок своєї “незалежності” вона датує 24-им серпня 1991 року. Традиційну Українську державність вона відкинула з власної ініціативи.Перспективи. Повільне загнивання, подібне на проказу.Наявні процеси мають природній характер, ставитися до них слід з розумінням, проте прямих контактів доцільно уникати.Паразитування цієї молодої незалежної республіки на тілі України носить тимчасовий характер. Правий рух перебуває з нею в різних площинах, тому проблеми республіки є виключно її проблемами. Точка зору, що ця республіка є “останнім шансом” України, є шкідливою, оскільки дійсності не відповідає.Правий рух національної та соціальної логічності прямує до відновлення Україною статусу Київської Русі – форпосту і бастіону традиційної білої цивілізації Європи, національної, культурної та расової ідентичності корінних народів континенту. Натомість республіка існує в якості бізнес-інструменту збагачення олігархічних кланів переважно неслов’янського походження. Різна природа, різні мотиви, різні цілі, - нічого спільного.Оперативно наростити критичну масу патріотів – стратегія. Називати речі своїми іменами – тактика.


----------------------------------


В тему:Рух Третій Гетьманат: основні принципиУкраїнський дракон, або конкурс на ПрезидентаКозак Мамай у пошуках ГрааляРезолюція Політологічної секції IV Всесвітнього форуму українцівРАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВИБі-Бі-Сі про перехід до Третього гетьманатуЧас змінювати СистемуГлобальна криза і Великий перехідТест: чи ти є українцем?Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?Метафізичні основи Третього Гетьманату


В тему: 
Підписуюсь на новини