Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Донбас давно планували "під Путіна" - Забужко

Спецтема:

Українська письменниця Оксана Забужко вважає, що Росія давно і ретельно планувала поділ України. Причому, схід і захід готувалися під конкретних політиків. 

"Росія дуже ретельно планувала демонтаж України. Як Донбас готували "під Путіна", так, наприклад, Закарпаття готували  "під Орбана" (прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан - ред.). Угорський паспорт там і зараз отримати легко. Не сумніваюся, що Путін дійсно, як "проговорився" польський політик Радослав Сікорський, пропонував Галичину Польщі. Ось вам дискурс переможців, ось вона, "незавершена війна": ті ж самі карти розділів, що були у гітлерівського Рейху! І повний шок, що співпрацювати в підсумку погодився тільки Орбан, хоча Кремль вважав, що європейські країни у нього вже в кишені. Як Березовський казав: "Навіщо купувати завод, коли можна купити директора?" І ось тут росіяни зі своїм менталітетом прорахувалися. Життя піднесло їм за минулий рік багато сюрпризів" , - сказала Забужко в інтерв'ю "Гордон".

"Ми всі живемо в цьому величезному, мерзенному КДБшному детективі. Обробляли інформаційно всю Україну, а Донецьку і Луганську області - давно і особливо старанно. Довгі роки в інформпросторі нав'язувалася думка: давайте віддамо Донбас Росії, там нібито суцільно україноненависники живуть... А потім приїжджаєш, розмовляєш з донеччанами, а вони кажуть: "Та ми не хочемо в Росію!" Була там, звичайно, проросійська меншість, але не на рівні "збройного розколу" ", - зазначила Забужко.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...