Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
113

Бойовики оформлюють собі українські соцвиплати

Світ:

Спецтема:

Терористи Горлівки, Макіївки, Донецька, Алчевська і Луганська оформлюють  на себе та свою сім'ю субсидії на території, підконтрольній українській владі, 

Бойовики Донбасу масово оформлюють собі соцвиплати на українській території. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Бойовики з формувань, дислокованих в районі н.п. Горловка, Макіївка, Донецьк, Алчевськ, Луганськ масово оформляють соціальні допомоги та виплати на території, підконтрольній українській владі (причому як на себе, наприклад, по травмі, нібито отриманої «при роботі в шахті» або «на виробництві», так і на сім'ю).

У районі Майорська місцеві бойовики організували «перевалочну базу» для поранених за допомогою служби «швидкої допомоги» (через спроби постійно атакувати українські позиції на цій ділянці терористи несуть значні втрати).

У Луганську представники російського командування висловили «командуванню» місцевих терористів претензії щодо «нецільового використання моторесурсу переданої бойової техніки». Перевезення вантажів і людей для приватних потреб представників бандформувань з використанням бойової техніки вже в «ЛНР» стала нормою.

У Харцизьку і Торезі фіксуються групи озброєних російських найманців зі складу «розформованих» або зачищених «підрозділів», що залишилися напризволяще. Вони збиваються в банди, що займаються мародерством.

У районі Горлівки, в лісопосадці виявлено трупи двох «гвардійців ДНР». Обидва з ножовими пораненнями, без зброї і спорядження".

Ось таку картину дня описав Тимчук. 

 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: