Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Києві з’явиться перший в Україні еко-парк

Категорія:

У Києві парк Нивки перетворять на перший в Україні екологічний інноваційний об’єкт, організований за принципом пермакультури, тобто з урахуванням взаємозв'язків, які спостерігаються у природних екосистемах. Проект береться реалізувати Європейська Бізнес Асоціація.  
Європейська Бізнес Асоціація та її членські компанії незабаром перетворять парк Нивки у Києві  на перший в Україні екологічний інноваційний парк! Ініціатива вже була підтримана мером Києва та Київською міською державною адміністрацією. 

КОНЦЕПТ

Інноваційний Еко-парк – перший парк в Україні, організований за принципом пермакультури* (концепція «розумного будинку» на відкритому просторі).

Об’єкти в парку розташовані за зразком "ланцюгових реакцій", які демонструють взаємозв’язки в природі. Парк проектований і побудований з використанням лише екологічних матеріалів та енергоефективних технологій.

МІСІЯ

просування ідеї доброзичливого ставлення до навколишнього середовища, сприяння сталого розвитку суспільства та європейських цінностей.

ЦІЛІ ТА ПРІОРІТЕТИ

- сформувати екокультуру в суспільстві, заохотити людей отримувати нові знання (екоосвіту) після відвідування парку

- культивувати цивілізовані європейські цінності – екологічність, інновативність, якість

- заохотити бізнес та суспільство прагнути до змін, до інновацій, до проектів, корисних для навколишнього середовища

- показати можливості використання енергоефективних та екологічних технологій та матеріалів (екологічність, інноваційність, інформування).

ОБ'ЄКТИ ПАРКУ – 1 ЛІНІЯ

- контейнери для збору використаних батарейок

- контейнери для роздільного збору сміття;

- лавки з енергозберігаючою діодною підсвіткою;

- велосипеди-генератори струму для зарядки мобільних пристроїв;

- накопичувачі дощової води;

- ліхтарі з генераторами сонячної енергії;

- розумний дім з провідними технологіями взаємодії з природнім середовищем, з використанням підходів енергозбереження та альтернативної енергетики. 

Юридичний партнер 

Підписуюсь на новини