Методичка Майстер-ключ

На численні прохання читачів публікую методичку самовдосконалення, створену на основі книги Чарльза Ганела "Майстер-ключ".

Методичка створена на основі книги "Майстер-ключ" американського письменника європейського походження Чарльза Ганела. Користуючись принципом автора, що кожному народові і поколінню знання треба подавати іншими словами, я значно скоротив і спростив текст книги, додавши до нього сучасне розуміння хрестиянства і Великого Переходу.

Методичка написана в другій особі множини, бо розрахована на спільноту гравців Соларної Етномережі. Але вправи подані у першій особі однини: так, як я їх сам виконую. Рекомендації до виконання вправ можуть різнитись з тими, що подані в книзі Ганела. Ви можете розробити аналогічні власні вправи. Також в тексті стрічаються нові слова. Ось короткий словничок таких слов:

Аз - божественне я;

мудрость - мудрість;

результ - результат;

рішучость - рішучість;

Солце - сонце.

Стосовно сонячного сплетення використано стару назву. Буду радий отримати коментарі тілознавців-прихильників Сенсару стосовно відповідної назви, що достовірно відображає властивості фізіологічного органу.

Скопіювати методичку у форматі DOC

Завантажити книгу Чарльза Ганела "Майстер-ключ" у форматах TXT  DOC  PDF

Гравець: 
Леонід Українець
 
Форум Підтримати сайт Довідка