Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 120
  • Переглядів: 140

Як Україні піднятися у Простір волі і перемогти у війні - розмова на ТБ-7 (відео)

У військовому плані Росія на порядок потужніша за Україну, тому у прямому зіткненні її перемогти дуже важко. Але там, де не працюють звичайні методи, треба застосовувати методи незвичайні, чарівні. Українці - магічна нація. Настав час нам застосувати свій магічний потенціал.  

150320_tb-7-1.jpg

Ігор Каганець: для перемоги нам треба вийти на вищий енергетичний рівень
Ігор Каганець: для перемоги нам треба вийти на вищий енергетичний рівень

Як піднятися у простір Царства божого? Чому діти мають могутній імунітет і перебувають у просторі позитивних подій? Як правильно зустріти Арійський новий рік? Про це та багато іншого дискутували 19 березня 2015 р. на громадському телеканалі ТБ-7 футуролог Ігор Каганець і журналіст Анатолій Кривонос. 

Аудіозапис від 19.03.2015 (mp3, 26.3 Мб)  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Стешенко.
0
Ще не підтримано

Так! "Оберіг Щастя" - те що нині потрібно! Було би нерозумно не скористатися для домомоги людям реальним магічним потенціалом Супер Потужної Людини Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка!..

Розсилайте Інформацію про цінний реально допомагаючий зручний папірець з "+" Зарядом "Оберіг Щастя" та ПРАВду про виЖивання у статтях та відео з сайту www.duh.org.ua !..

РАзом Ми - Сила з Божою ПРАВдою та допомогою!.. Слава УкРАїні! Відродимо Імперію Духу! :)

Реальний "Оберіг Щастя" варто роздавати бійцям (та й усим людям), бо дійсно допомагає гармонізуватися та отримати додатковий Божий захист і удачу (зменшення кількості 200-х!!! та аварій на дорогах, допомога здоров'ю тощо), не важкий (менше грама), легкий у використанні, видаю безкоштовно!..

Пояснення...

Беріть і собі, рідним, друзям зручний та дієвий "Оберіг Щастя"!..

Видаю безкоштовно у Києві чи надсилаю Новою Поштою...

"Це реально діє!" - свідчать волонтери, бійці, тисячі людей, що носять з собою маленьке реальне чудо "Оберіг Щастя" (Це не пігулка Плацебо!). Сіяє як маленьке сонечко в духовному світлі, даруючи тепло людині та додатковий захист!.. Тому людина стає "видиміша" у Духовному Світі для Божого Війська, яке й надає поміч...
Це не магічна паличка - за вас роботу робити не буде, а оберіг-помічник...

І замість того щоби робити якісь передчасні емоційні висновки, краще взяти і самому дослідити! Я досліджував Феномен 11 років - працює!

"Оберіг Щастя" потрібно роздавати людям щоб носили у т.ч. і бійцям, реально допомагає, папірець з нанесеним "+" потужним біоенергетичним духовним захисним зарядом гармонізуючим життя людини в Природі, більший по площі ніж 1 квадратний сантиметр, легший 0,1 грама, видаю безкоштовно, можу надіслати замовлену кількість поштою!..

Ясновидець-Провидець (Козак-Характерник) Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) колись давав людям обереги з таким "+" зарядом у гарячі точки - поверталися живими до дому (бували лиш легкі поранення).
Броників залізних у козаків не було, а життя уміли вбегерти альтернативними духовними методами!.. Ця МіРА розуміння СвітоБудови та дії Законів, на жаль, виходить за межі навіть найвищого існуючого рівня освіти, але "Оберіг Щастя" - реально працює!..

Так от, хто вже носить такі "Обереги Щастя", сильніші в десятки разів за любу ікону за словами професійних духівників,- шанси повернутися живими з АТО в рази більші!..
Бог їх убереже від смерті!

*** Деякі роз'яснення:

І Вам потрібно носити Такий реальнодіючий "Оберіг Щастя" для гармонізації, захисту, удачі! ДАРую!

Мені потрібна Ваша допомога у доставці (роздачі) далі до людей реальнодіючих духовних бронників "Оберіг Щастя", що й удачі додають у Житті (волонтерське виробнитцтво налагоджено)...

Не забувайте й про цю оригінальну, але дуже ДІЄВУ Реальну Духовну Допомогу Людині виЖити!:
Передаю людям (у т.ч. волонтерським групам) безкоштовно (на 26.03.2015 видано 674 тис. шт.)!:

#ОберiгЩастя - Унікальна у Світі та Дуже потрібна штука!!!

Всим потрібно видати для додаткового захисту та удачі в Житті й "Оберіг Щастя"!
І буде у нас з вами при високому патріотизмі Імперія Духу!

Якщо Ви чи ваші знайомі (волонтери) возять допомогу в зону АТО -
надаю "Оберіг Щастя" (штука перевірена роками і тисячами людей) з цінним унікальним "+" Зарядом Козака-Характерника-Боговидця-Пророка-Провидця-Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка з села Дивин що на Житомирщині ("Духовний Бронник", "Оберіг Життя") в першу чергу тим, хто в зоні АТО чи їде туди, зайнятим у волонтерській допомозі людям тощо...

Підготую (виготовляються, заряджаються по описаній технології) й передам скільки зможу із замовленої кількості в ДАР!!!
Вже на 26.03.2015 674 тис. шт. виготовлено з друзями й передано у допомогу людям...
Це Реальна Допомога - дієвий Проект "ДРУГ" ВГО "ДАР", докладніше (інформація, інструкція): http://www.duh.org.ua/#Jakor07

Багато хто в батальйонах цей "Обрегіг Щастя" має - в сотні раз збільшується можливість вижити, удачу приносить тому хто носить: Ясновидець-Провидець (Козак-Характерник) Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) колись давав людям обереги у гарячі точки - поверталися живими до дому (бували лиш поранення) - так свідчили люди!..

09.09.2014 в метро випадково зустрів бійця з АТО в камуфляжній майці, що заявив: "Чудом лишився живим!". Радий що приїхав у Київ. Признався мені, що отримав в ДАР "Оберіг Щастя" біля Українського Дому 25.07.2014 і носить у гімнастерці (тоді я передав людям близько восьми сотень шт. за три дні).
Я сказав щоб дякував Богові!.. Хвала Всевишньому - таки Діє!!! Свідчень допомоги "Оберегів Щастя" дуже багато: по здоров'ю, у справах, врятування, у бізнесі, в суді, роботі, житті, справедливому розв'язанні проблем!..

17.09.2014 підійшла жінка, у якої син потрапив в небезпечну зону АТО, повідала дивовижну історію, що їй описав ясновидець, до якого вона звернулася по допомогу, як її сина рятує якийсь дуже потужний дідусь (дух) з надзвичайно світлою енергією,- не дає йому померти, і описав вигляд образу як у Діда Петра, вона це підтвердила поглянувши на фото Цілителя у папасі від Ковпака з численними нагородами. Мама сина дуже дякувала: "Ви навіть не уявляєте яку корисну справу ви робите для людей даруючи їм такі маленькі але потужні захисні обереги, що додають удачі".

Буваю у Ц.В.К.Госпіталі - так Цей "+" Заряд з розданих сотень оберегів і там вже показує хороші результати: один поранений так прямо й заявив
11.08.2014, що взявши до рук "Оберіг Щастя", через півхвилини відчув як позитивна ніжна енергія тепла пронизала його голову, а потім дійшла до ніг - це один з випадків підвищеної чутливості людини, у інших більш скромні спостереження тепла, але це не означає що оберіг не діє позитивно і на них, у т.ч. гармонізуючи біополе людини, просто екстрасенсорна чутливість у всіх різна!!!
Можете пересвідчитися у знайомих екстрасенсів (ясновидців-провидців, біоенергетиків), яким довіряєте, надавши їм такий "Оберіг Щастя"...

27.10.2014 волонтери розповіли, що чимало бійців із незламної групи "Кіборгів" носять "Обереги Щастя", що реально додають удачі...

Мені говорити неправду немає яж ніякого сенсу, бо я на цьому не наживаюся - це не реклама, а констатація зібраних фактів і все робиться в ДАР для людей (безкоштовно)!!!

З усіма релігіями узгоджене диво-чудо (таке можливо)!.. Як маленька Церква, в десятки раз потужніша любої ікони (люди свідчать!) в кармані по силі духовній, гармонізуюча Душу й Тіло, захищає!..

З Вірою в реально існуючого Всевишнього Бога та Знаннями ПРАВди від Нього - можливі чудеса!
Знавцям Біблії нагадую, що в Євангелії від св. Івана глава 14 вірш 12 сказано: "Поправді, поправді кажу вам: хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більше від них він учинить...", а гл.14 в.21: "...А хто полюбить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам". А хто чудово знає життя Петра Дементійовича Утвенка, той відає, що до нього являвся Всевишній, і тому не дивно, що діла Ясновидця (Провидця, Цілителя ХХ ст., Безсеребреника, Козака-Характерника, народного Святого ще за життя - як його тільки люди не називали) фактично були чудесами зцілень і т.п.!
"Правди, правди шукай, щоб ти міг жити..." - Біблія, Другозаконня 16:20.

Відео-підтвердження професіоналів (духовно-зрячих) реальної допоміжної дії, захисту, гармонізації людини тощо (є на сайті www.duh.org.ua): http://youtu.be/q0DD1TfeZQI?t=8h49m24s

Кожен просто зобов'язаний робити те, що найкраще вміє для Перемоги Добра над злом!..

Приєднуйтесь до Акції Допомоги людям (додаткового допоміжного засобу "Оберіг Щастя" спасіння людей наших)!!!

Звертайтесь, чи надайте контакти волонтерів - лиш разом ми сила для подолання зла!..

Можу надати певну кількість в ДАР (безкоштовно) і Вам чи й для Ваших знайомих, чи артистів з концертних турів в АТО - щоб роздавали людям, які хочуть виЖити!..

На жаль, прогнози на майбутнє (проаналізовані пророцтва) невтішні (по факту вже затяжне АТО, нав'язане кримінальними олігархами, третя світова війна з 2016, мор люду від нашестя саранчі тощо),- тому потрібно мати й "Оберіг Щастя" та єднатися, щоб виЖити!..

Звертайтеся приватним повідомленням з вказівкою скільки сотень можете роздати людям і я постараюсь виготовити і передати безкоштовно!..

Обліплений скотчем маленький "Оберіг Щастя" (для прикладу - як можна захистити від змивання цінного "+" Заряду,- це, при можливості, можна зробити з часом, або ж пояснювати тим, кому надається, якщо немає часу і формуються в гарячому режимі посилки), фото:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=799173860143558&set=pcb.799176180143326&type=1&theater

Ще інформація:
https://www.facebook.com/VladiMirSteshenko/posts/763731250354486
чи:
http://www.facebook.com/VladiMirSteshenko - клацайте самі дружити ("Добавить в друзья") і я відповім, будемо на зв'язку, не соромтеся (бо мене блокували не раз за активність) чи вивчайте теорію про реальний "Оберіг Щастя"!..

На виставці "Волонтерський Воєнпром" (місце Н1-03 за планом розміщення - http://pic2net.ru/7087852241),
урл:
https://www.facebook.com/events/314147238784501 - Організатор: Вадим Кодачигов
чи - та сама виставка, урл:
https://www.facebook.com/events/788205211234567 - СпівОрганізатор: Ирина Рубинштейн

встигли видати "Оберіг Щастя" у кількості 14040 шт. 8-ми волонтерським рухам (3600+1200+1200+120+1560+1200+600+3600) та відвідувачам (960)...

ВолодиМИР СТЕШЕНКО ЧеМнО РекОменДуЄ ВивЧаТи ПРАВильнi Знання про ПриРОДу,

тому на сайті www.duh.org.ua є мудрі поради як стати здоровим, успішним, заможним!..

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.
0
Ще не підтримано

Передивилась інтервю Ігоря Каганця Андрію Кривоносу.Радісні емоції.Ігор Володимирович чудово володіє вміння піднімати в простір волі.Він дає нам майстер-клас як це робити Цікаво елегантно.Єдине зауваження не саме головне а найголовніше.Дуже багато людей чомусь не дружать з найвищим ступенем порівняння прикметників.Треба вживати найголовніший найкращий найважливіший.Прошу пробачення.

Зображення користувача Іван Гайдамака.
0
Ще не підтримано

Дуже цікава передача, пізнавальна. Але! Ведучому цієї програми час від часу треба води в рот набирати...

Історія має властивість повторюватись...

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Трохи не погоджусь щодо ведучого. Я так розумію це не рекламні відеоролики, а пізнавальна передача, в якій ведучий теж має грати активну роль. Також врахуйте те, що ведучий часто задає запитання, які би задавали ті люди, що не знайомі з ідеями ТГ. І я думаю, що це відео в першу чергу розраховане якраз на новачків. Тому все як треба.

Іван Гайдамака каже:
Дуже цікава передача, пізнавальна. Але! Ведучому цієї програми час від часу треба води в рот набирати...
Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Гарна вийшла передача! На полицях студії з'явилися книги "Арійський Стандарт", це означає що творці цієї програми дійсно зацікавлені в бесідах і інформації якою ділиться Ігор Каганець.
Одна заувага, звук чомусь рипить, що в другій програмі, що в цій, напевно неякісний мікрофон у ведучого.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Звук підправимо, вже вияснили, в чому проблема. Наступні передачі будуть двічі на тиждень.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Техніка занурення у ванні:

Спочатку треба стати на коліна і занурити у воду голову, закривши ніс і вуха. Потім перевернутися на спину і занурити у воду все тіло.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Дякую! Ніби знову читаю сторінки Арійського Стандарту. Свято триває! Оживають рідні Обереги.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Олег Ціома.
0
Ще не підтримано

Прохання долучити аудіозапис передачі!
Про це просять деякі незареєстровані читачі НО, задля поширення.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Таким можна підказувати зареєструватися на НО ;)

Джейк Ґрін каже:
Прохання долучити аудіозапис передачі!
Про це просять деякі незареєстровані читачі НО, задля поширення.

Однак!
Аудіозапис із відео слід додавати кожен раз! Особливо, якщо тривалість звучання більше 10 хв.
Я б таку послугу надавав, та наразі доступ до редагування Ігорових статей є лише в нього.
Ігоре, врахуй це надалі - нам потрібні ще й аудіозаписи! :)))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Підтримую пана Арсена! Аудіозапи дуже корисні, бо можна йти по вулиці, чи в маршрутці їхати і одночасно слухати. А відео на телефон довго скачувати. Якщо не складно, було б добре після кожного інтерв'ю ще й аудіо.

Хай буде!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіофайл. Радіймо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Оксана Колосовська.
0
Ще не підтримано

Всією сім'єю дивимось ці передачі. Ігор вміє піднімати настрій!

Зображення користувача Володимир Стешенко.
0
Ще не підтримано

Так! "Оберіг Щастя" - те що нині потрібно! Було би нерозумно не скористатися для домомоги людям реальним магічним потенціалом Супер Потужної Людини Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка!..

Розсилайте Інформацію про цінний реально допомагаючий зручний папірець з "+" Зарядом "Оберіг Щастя" та ПРАВду про виЖивання у статтях та відео з сайту www.duh.org.ua !..

РАзом Ми - Сила з Божою ПРАВдою та допомогою!.. Слава УкРАїні! Відродимо Імперію Духу! :)

Реальний "Оберіг Щастя" варто роздавати бійцям (та й усим людям), бо дійсно допомагає гармонізуватися та отримати додатковий Божий захист і удачу (зменшення кількості 200-х!!! та аварій на дорогах, допомога здоров'ю тощо), не важкий (менше грама), легкий у використанні, видаю безкоштовно!..

Пояснення...

Беріть і собі, рідним, друзям зручний та дієвий "Оберіг Щастя"!..

Видаю безкоштовно у Києві чи надсилаю Новою Поштою...

"Це реально діє!" - свідчать волонтери, бійці, тисячі людей, що носять з собою маленьке реальне чудо "Оберіг Щастя" (Це не пігулка Плацебо!). Сіяє як маленьке сонечко в духовному світлі, даруючи тепло людині та додатковий захист!.. Тому людина стає "видиміша" у Духовному Світі для Божого Війська, яке й надає поміч...
Це не магічна паличка - за вас роботу робити не буде, а оберіг-помічник...

І замість того щоби робити якісь передчасні емоційні висновки, краще взяти і самому дослідити! Я досліджував Феномен 11 років - працює!

"Оберіг Щастя" потрібно роздавати людям щоб носили у т.ч. і бійцям, реально допомагає, папірець з нанесеним "+" потужним біоенергетичним духовним захисним зарядом гармонізуючим життя людини в Природі, більший по площі ніж 1 квадратний сантиметр, легший 0,1 грама, видаю безкоштовно, можу надіслати замовлену кількість поштою!..

Ясновидець-Провидець (Козак-Характерник) Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) колись давав людям обереги з таким "+" зарядом у гарячі точки - поверталися живими до дому (бували лиш легкі поранення).
Броників залізних у козаків не було, а життя уміли вбегерти альтернативними духовними методами!.. Ця МіРА розуміння СвітоБудови та дії Законів, на жаль, виходить за межі навіть найвищого існуючого рівня освіти, але "Оберіг Щастя" - реально працює!..

Так от, хто вже носить такі "Обереги Щастя", сильніші в десятки разів за любу ікону за словами професійних духівників,- шанси повернутися живими з АТО в рази більші!..
Бог їх убереже від смерті!

*** Деякі роз'яснення:

І Вам потрібно носити Такий реальнодіючий "Оберіг Щастя" для гармонізації, захисту, удачі! ДАРую!

Мені потрібна Ваша допомога у доставці (роздачі) далі до людей реальнодіючих духовних бронників "Оберіг Щастя", що й удачі додають у Житті (волонтерське виробнитцтво налагоджено)...

Не забувайте й про цю оригінальну, але дуже ДІЄВУ Реальну Духовну Допомогу Людині виЖити!:
Передаю людям (у т.ч. волонтерським групам) безкоштовно (на 26.03.2015 видано 674 тис. шт.)!:

#ОберiгЩастя - Унікальна у Світі та Дуже потрібна штука!!!

Всим потрібно видати для додаткового захисту та удачі в Житті й "Оберіг Щастя"!
І буде у нас з вами при високому патріотизмі Імперія Духу!

Якщо Ви чи ваші знайомі (волонтери) возять допомогу в зону АТО -
надаю "Оберіг Щастя" (штука перевірена роками і тисячами людей) з цінним унікальним "+" Зарядом Козака-Характерника-Боговидця-Пророка-Провидця-Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка з села Дивин що на Житомирщині ("Духовний Бронник", "Оберіг Життя") в першу чергу тим, хто в зоні АТО чи їде туди, зайнятим у волонтерській допомозі людям тощо...

Підготую (виготовляються, заряджаються по описаній технології) й передам скільки зможу із замовленої кількості в ДАР!!!
Вже на 26.03.2015 674 тис. шт. виготовлено з друзями й передано у допомогу людям...
Це Реальна Допомога - дієвий Проект "ДРУГ" ВГО "ДАР", докладніше (інформація, інструкція): http://www.duh.org.ua/#Jakor07

Багато хто в батальйонах цей "Обрегіг Щастя" має - в сотні раз збільшується можливість вижити, удачу приносить тому хто носить: Ясновидець-Провидець (Козак-Характерник) Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) колись давав людям обереги у гарячі точки - поверталися живими до дому (бували лиш поранення) - так свідчили люди!..

09.09.2014 в метро випадково зустрів бійця з АТО в камуфляжній майці, що заявив: "Чудом лишився живим!". Радий що приїхав у Київ. Признався мені, що отримав в ДАР "Оберіг Щастя" біля Українського Дому 25.07.2014 і носить у гімнастерці (тоді я передав людям близько восьми сотень шт. за три дні).
Я сказав щоб дякував Богові!.. Хвала Всевишньому - таки Діє!!! Свідчень допомоги "Оберегів Щастя" дуже багато: по здоров'ю, у справах, врятування, у бізнесі, в суді, роботі, житті, справедливому розв'язанні проблем!..

17.09.2014 підійшла жінка, у якої син потрапив в небезпечну зону АТО, повідала дивовижну історію, що їй описав ясновидець, до якого вона звернулася по допомогу, як її сина рятує якийсь дуже потужний дідусь (дух) з надзвичайно світлою енергією,- не дає йому померти, і описав вигляд образу як у Діда Петра, вона це підтвердила поглянувши на фото Цілителя у папасі від Ковпака з численними нагородами. Мама сина дуже дякувала: "Ви навіть не уявляєте яку корисну справу ви робите для людей даруючи їм такі маленькі але потужні захисні обереги, що додають удачі".

Буваю у Ц.В.К.Госпіталі - так Цей "+" Заряд з розданих сотень оберегів і там вже показує хороші результати: один поранений так прямо й заявив
11.08.2014, що взявши до рук "Оберіг Щастя", через півхвилини відчув як позитивна ніжна енергія тепла пронизала його голову, а потім дійшла до ніг - це один з випадків підвищеної чутливості людини, у інших більш скромні спостереження тепла, але це не означає що оберіг не діє позитивно і на них, у т.ч. гармонізуючи біополе людини, просто екстрасенсорна чутливість у всіх різна!!!
Можете пересвідчитися у знайомих екстрасенсів (ясновидців-провидців, біоенергетиків), яким довіряєте, надавши їм такий "Оберіг Щастя"...

27.10.2014 волонтери розповіли, що чимало бійців із незламної групи "Кіборгів" носять "Обереги Щастя", що реально додають удачі...

Мені говорити неправду немає яж ніякого сенсу, бо я на цьому не наживаюся - це не реклама, а констатація зібраних фактів і все робиться в ДАР для людей (безкоштовно)!!!

З усіма релігіями узгоджене диво-чудо (таке можливо)!.. Як маленька Церква, в десятки раз потужніша любої ікони (люди свідчать!) в кармані по силі духовній, гармонізуюча Душу й Тіло, захищає!..

З Вірою в реально існуючого Всевишнього Бога та Знаннями ПРАВди від Нього - можливі чудеса!
Знавцям Біблії нагадую, що в Євангелії від св. Івана глава 14 вірш 12 сказано: "Поправді, поправді кажу вам: хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більше від них він учинить...", а гл.14 в.21: "...А хто полюбить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам". А хто чудово знає життя Петра Дементійовича Утвенка, той відає, що до нього являвся Всевишній, і тому не дивно, що діла Ясновидця (Провидця, Цілителя ХХ ст., Безсеребреника, Козака-Характерника, народного Святого ще за життя - як його тільки люди не називали) фактично були чудесами зцілень і т.п.!
"Правди, правди шукай, щоб ти міг жити..." - Біблія, Другозаконня 16:20.

Відео-підтвердження професіоналів (духовно-зрячих) реальної допоміжної дії, захисту, гармонізації людини тощо (є на сайті www.duh.org.ua): http://youtu.be/q0DD1TfeZQI?t=8h49m24s

Кожен просто зобов'язаний робити те, що найкраще вміє для Перемоги Добра над злом!..

Приєднуйтесь до Акції Допомоги людям (додаткового допоміжного засобу "Оберіг Щастя" спасіння людей наших)!!!

Звертайтесь, чи надайте контакти волонтерів - лиш разом ми сила для подолання зла!..

Можу надати певну кількість в ДАР (безкоштовно) і Вам чи й для Ваших знайомих, чи артистів з концертних турів в АТО - щоб роздавали людям, які хочуть виЖити!..

На жаль, прогнози на майбутнє (проаналізовані пророцтва) невтішні (по факту вже затяжне АТО, нав'язане кримінальними олігархами, третя світова війна з 2016, мор люду від нашестя саранчі тощо),- тому потрібно мати й "Оберіг Щастя" та єднатися, щоб виЖити!..

Звертайтеся приватним повідомленням з вказівкою скільки сотень можете роздати людям і я постараюсь виготовити і передати безкоштовно!..

Обліплений скотчем маленький "Оберіг Щастя" (для прикладу - як можна захистити від змивання цінного "+" Заряду,- це, при можливості, можна зробити з часом, або ж пояснювати тим, кому надається, якщо немає часу і формуються в гарячому режимі посилки), фото:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=799173860143558&set=pcb.799176180143326&type=1&theater

Ще інформація:
https://www.facebook.com/VladiMirSteshenko/posts/763731250354486
чи:
http://www.facebook.com/VladiMirSteshenko - клацайте самі дружити ("Добавить в друзья") і я відповім, будемо на зв'язку, не соромтеся (бо мене блокували не раз за активність) чи вивчайте теорію про реальний "Оберіг Щастя"!..

На виставці "Волонтерський Воєнпром" (місце Н1-03 за планом розміщення - http://pic2net.ru/7087852241),
урл:
https://www.facebook.com/events/314147238784501 - Організатор: Вадим Кодачигов
чи - та сама виставка, урл:
https://www.facebook.com/events/788205211234567 - СпівОрганізатор: Ирина Рубинштейн

встигли видати "Оберіг Щастя" у кількості 14040 шт. 8-ми волонтерським рухам (3600+1200+1200+120+1560+1200+600+3600) та відвідувачам (960)...

ВолодиМИР СТЕШЕНКО ЧеМнО РекОменДуЄ ВивЧаТи ПРАВильнi Знання про ПриРОДу,

тому на сайті www.duh.org.ua є мудрі поради як стати здоровим, успішним, заможним!..