Гіперборія «виринає на поверхню» і знову «ховається у глибини» з чіткою періодичністю, яка регулюється 532-річним сонячно-місячним циклом. У давнину 532-річний цикл вважався циклом оновлення небесного та земного кола і називався «Індиктіон» або «Світотворче коло».

150210_pulsar_giperboriyi.jpg

Гіперборійський пульсар: ранок нового світу
Гіперборійський пульсар: ранок нового світу

Попередні статті: 
Війна за Гартленд 
Де розташована Країна-Яйце – країна Оу

НІЧ ГІПЕРБОРІЇ: СПРОБИ ЗАВОЮВАТИ ГАРТЛЕНД

Щодо України застосовувалися системні дії з метою приховання її справжнього значення і завоювання. Протягом останнього 532-річного циклу найактивніше діяла Московія, яка, можливо, найкраще розуміла, що таке Україна.

1. Московія доклала шалених, просто маніакальних зусиль для повного стирання інформації про історію України: Московська імперія під страхом смерті вилучала в українців стародруки, знищувала мову, звичаї і самосвідомість. До 1937 року всі українці – дослідники Трипілля – були розстріляні. Сучасні дослідження генетичного і культурного зв’язку між Трипільською цивілізацією і українським етносом у частини «українських науковців» викликає неадекватну істерику. На дослідників українських коренів московська агентура намагається навішати принизливі ярлики – від «міфотворців» до «фашистів». Продовжуються спроби законодавчо заборонити сваргу (свастику) – символ України як духовного і цивілізаційного Центру. Відбувається знищення зображень сварги на культурних пам’ятках під приводом, що вони «не відповідають українській ментальності».

2. Московія здійснила геноцид українців і заселення звільнених територій чужинцями. Протягом 20 століття за допомогою голодоморів і репресій було знищено щонайменше 20 мільйонів українців. Зокрема, з квітня 1932 р. до листопада 1933 р. (17 місяців або 500 днів) було знищено 10 млн. українців, вивезено з України – 3 млн., переселено в Україну – 2 млн. (з РСФСР і БСРР). Окрім цього, десятки мільйонів українців було повністю русифіковано і асимільовано, перетворено на яничарів.

3. Після розпаду СРСР і донині українців систематично витискають з України. Масові добровільно-примусові щеплення, шахрайська бізнес-медицина, нездорове харчування, потурання абортам, просування алкоголю, тютюну і наркотиків, неадекватна система освіти, продовження русифікації, пропаганда розпусти і збочень – усе це спроби підірвати демографічний і культурний потенціал Центру. За два десятиліття після проголошення державної незалежності українців стало менше на 7 мільйонів, що співмірно з втратами від Голодомору.

4. Донині активно просувається вигадка, що слово «Україна» походить від  московського «окраина». Це спроба нахабного перевертання сенсу цього імені, адже тоді Гіперборійський Центр представляється як московська периферія. 

5. Промосковські дослідники на основі свідчень античних авторів роблять абсурдний висновок, наче Гіперборія знаходилась в РФ неподалік північного полюсу, десь в районі Кольського півострова. Тобто саме там – у тундрі, на вічній мерзлоті – «найславніші у світі луки з незліченними стадами худоби. Там родючі поля серед великих лісів, і ніде земля не дає більших урожаїв». Головна причина такої інтелектуальної тупості й фанатизму – «імперська хвороба», а також профанічне розуміння «полярного» (тобто центрального) розташування Гіперборії, коли духовно-цивілізаційний полюс сприймається не інакше як північний полюс уявної земної осі.

6. Викрадення Європи: зазвичай «Європою» сьогодні називають Євросоюз, відтак виходить, що Україна – це взагалі не Європа або якась «недоЄвропа». Справжня Центральна Європа (Міжмор’я) з центром у Києві нині називається «Східною Європою».   

7. Атлантида представляється як затоплений материк десь в Атлантичному океані, хоча насправді це Альтланд («стара земля»), Примордіальна Борія – мілководдя між Кримом і Румунією, затоплене приблизно у 55 ст. до н.е. внаслідок Циркумпонтійської катастрофи.   

РАНОК НОВОГО СВІТУ

Гіперборія «виринає на поверхню» і знову «ховається у глибини» з чіткою періодичністю, яка регулюється 532-річним сонячно-місячним циклом. У давнину 532-річний цикл вважався циклом оновлення небесного та земного кола і називався «Індиктіон» або «Світотворче коло».

Пояснимо, що 532=19х28. 19 рокiв – це мiсячний  цикл, через 19 рокiв повторюються фази Мiсяця на певну календарну дату. 28 рокiв – це сонячний цикл, календарi через 28 рокiв ідентичні. 532 роки — це період повторення конфігурацій Земля–Сонце–Місяць.

У порівнянні з іншими астрономічними об’єктами, Сонце і Місяць найбільше впливають на розвиток Землі та людства. Відтак повторення сонячно-місячних ситуацій сприяє формуванню подібних історичних ситуацій.

На початку кожного «Світотворчого кола» Гіперборійський пульсар вмикає світло, доходить до максимальної потужності, після чого згасає до наступного «виринання на поверхню». Внаслідок пасіонарних спалахів попередніх 532-річних циклів творилися держави скіфів, готів, русів, козаків.  

Найпотужніше «вмикання» відбулося у час народження Арійської раси і Трипільської цивілізації 7500 років тому. У 2015 році почався новий расотворчий цикл, тому енергетика нового пасіонарного спалаху може бути співмірною з попереднім Арійським спалахом. Він розпочався у 5508 року до н. е. – з того часу бере початок традиційний український календар.

Підготовкою до сучасного спалаху став перший Майдан у 2004 році. З 2014 року енергетика Українського Пульсара швидко зростає. Планетарний Центр знову виринає на поверхню і світ починає обертання навколо нього. Час прискорюється, настає ера чудес. 

5 лютого 2015 року до Києва прилетів на переговори держсекретар США Джон Керрі. Того ж дня на позапланові переговори прилетіли до Києва канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд. Такого раніше ще не було. Що сталося?    

Продовження у статті: Цивілізація Міжмор’я – Гіперборійська сім’я народів.

Наші інтереси: 

Пізнаємо історичні закони і наше славне минуле. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка