Спецтема:

Категорія:

Меркель і Ґабріель запропонували Путіну створити Євразійський блок від Лісабона до Владивостока

Ця інформація підтверджує висновки статті Геополітична доктрина Третього Гетьманату, де зазначалося про можливий союз між Європейським Союзом та Російською Федерацією. Варто звернути увагу на термін "економічний простір між Лісабоном та Владивостоком" (нім. eine harmonische Wirtschaftsgemeinschaft von Lissabon bis Wladiwostok).

image.jpg

(Foto: imago/ITAR-TASS)

В минулий четвер на Світовому Економічному Форумі в Давос Німецький уряд зробив президенту Росії Володимиру Путіну пропозицію, яка має на меті розв'язати конфлікт в Україні - пише німецьке видання - Sueddeutsche Zeitung.

Редакція найбільш впливового німецького видання звертає увагу на фрагмент виступу Анґели Меркель, в якому очільниця німецького уряду повідомила про готовність розпочати розмови між Європейським Союзом та Митним Союзом про можливості кооперації в рамках спільного економічного простору.

Ми до цього готові - зазначила німецька канцлер, додаючи, що має намір збудувати поміст між воюючими сторонами. Застерігала, що умовою є мир в Україні.

Ще далі пішов віце-канцлер Сіґмар Ґабріель (Соціал-демократична партія Німеччини). В Давос він розпочав дискусію про те, що саме можна запропонувати Росії після завершення війни. Наступний кроком буде дискусія стосовно простору вільної торгівлі - повідомив політик SPD, який керує економічним та енергетичним відомствами. Ми повинні запропонувати Росії якийсь вихід - сказав Ґабріель.

SZ підкреслює, що Меркель та Ґабріель вжили термін "економічний простір між Лісабоном та Владивостоком", автором якого є Путін. Обоє зазначили, що мова йде про перспективний стимул. Умовою є дотримання Москвою Мінських домовленостей, які стосуються ситуації у східній Україні.  

Фрагмент статті Merkel und Gabriel machen Putin ein Angebot з сайту Süddeutsche Zeitung. Переклад: money.pl та власний

Джерела: money.plSueddeutsche Zeitung

Гравець: 
Андерс Фальке

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка