Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Руслана представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення

28 січня 2004 року у конференц-залі Національної телекомпанії України відбулася прес-конференція президента НТКУ Олександра Савенка і співачки Руслани про підготовку до участі у пісенному конкурсі Євробачення-2004.
Річ у тім, що 12 травня 2004 року на сцені найпопулярнішого у світі телевізійного пісенного конкурсу Євробачення, який відбудеться у Стамбулі (Туреччина), Україну представлятиме Руслана. Конкурс складатиметься з двох частин — півфіналу та гранд-фіналу. Цього року у півфіналі братимуть участь 22 країни, з яких лише 10 потрапить до фіналу, а у гранд-фіналі змагатимуться 24 країни.

Вже відомі 14 з 24 учасників ґранд-фіналу; це Туреччина як країна-організатор, чотири країни, які традиційно роблять найбільші внески до бюджету Конкурсу — Франція, Іспанія, Велика Британія та Німеччина, а також дев’ять країн, які набрали найвищі бали у Конкурсі минулого року — Австрія, Бельгія, Ірландія, Ісландія, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Швеція.

А ще десять країн потраплять до фіналу Конкурсу за результатами півфіналу. Склад учасників півфіналу такий: Албанія, Андорра, Білорусь, Боснія-Герцеговина, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Македонія, Греція, Ізраїль, Латвія, Литва, Мальта, Монако, Нідерланди, Португалія, Сербія і Чорногорія, Словенія, Швейцарія та Україна.

За результатами Конкурсу 2003 року Руслана буде змагатися у півфіналі за місце у фіналі. Цього року, як і минулого, для визначення переможця як у півфіналі, так і у фіналі, буде застосовано процедуру телеголосування. Фінал Пісенного Конкурсу Євробачення - 2004 відбудеться 15 травня .

Руслана зізналася, що дуже щаслива мати цей шанс, бо це було її давньою мрією —представляти Україну на Євробаченні. Вона готова хоч завтра їхати на виступ, оскільки відчуває, що знаходиться в чудовій бойовій формі. “Після напруженого концертного туру по Україні зі щоденними мегашоу тривалістю 2,5 години, які пройшли підряд у 25 містах України, ми зрозуміли, що нам не бракує витривалості та енергії”, — відзначила співачка.

За умовами Конкурсу пісня, яку представлятиме виконавець, має бути новою. Це буде нова пісня Руслани, яка називається “Дикі танці” — “щось середнє” між піснями “Аркан” і “Коломийка” з альбому “Дикі танці”. З 1999 року кожен учасник Конкурсу став вільним у виборі мови, якою він співатиме (раніше допускалась лише мова своєї країни). Звичайно, в основному в Конкурсі перемагали англомовні пісні. Русланина пісня буде виконана українською мовою із збереженням карпатського колориту, приспів — англійською мовою.

Вже в лютому Руслана має подати кліп на пісню, представлену на Євробаченні. Його прем’єра і ротація відбудуться ще до Конкурсу. Оригінальна ідея, нові технології, потужні спецефекти (розроблені саме для цього кліпу), спеціальні прийоми графіки та монтажу, зйомки у Карпатах зроблять його конкурентоспроможним на європейському телевізійному ринку. Кліп буде виконаний у стилі Руслани, в ньому знайдуть відображення древні містичні гуцульські ритуали, чарівні види Карпат.

Руслана робить ставку на свіжі рішення, ідею і оригінальність. Вона налаштована на перемогу: “Я вперто роблю те, що задумала”. За її словами, змагатися буде прод’юсерська ідея – це і музичний стиль, і імідж , і пісня, і шоу. До речі, за умовами Конкурсу окрім співачки на сцені буде 5 з 12 артистів балету “Життя”, який бере участь в концертних шоу Руслани.

Стилістично постановка виступу Руслани на Євробаченні за участю балету “Життя” стане синтезом сучасного мистецтва та національної ритмопластики. Автори прагнуть стерти межу між давнім і сучасним, розробити стиль танцю, що зможе стати хітовим на дискотеках. Виступ Руслани на Євробаченні буде розроблений як цілісне шоу, що поєднуватиме музику, танцювальні рухи, костюми, зачіски, візаж.

Руслана планує провести промоційний тур щонайменше у десяти країнах Європи (Великобританія, Швеція, Польща, країни колишньої Югославії, країни Прибалтики, Росія, Німеччина та ін.), який складатиметься з концертів, клубних виступів, ротації пісні і кліпів Руслани, участі в ток-шоу тощо. Цей етап промозаходів буде скерований не лише на популяризацію творчості конкретного українського виконавця, але й загалом на промоцію української культури в Європі.

“Моя мета – не стільки перемога на Євробаченні, скільки перемога в Європі. Європа – це для мене ідеальний трамплін”, — відзначила Руслана. Тож побажаємо Руслані та її команді перемоги і на Євробаченні, і в Європі!

Хай Буде!

-----------------------------
В тему:

Дівчина воля, дівчина-зброя

Мистецтво Золотої Ери
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи