Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Газпром" має отримати найбільше в Західній Європі сховище газу

"Донька" BASF планує виконати угоду про передачу найбільшого в Західній Європі підземного сховища газу у власність "Газпрому". Натомість Wintershall має отримати доступ до розробки родовища в Західному Сибіру.

Найбільше в Західній Європі підземне сховище газу, розташоване в Редені, що у федеральній землі Нижня Санксонія, восени, як і планувалося, має перейти у власність російського концерну "Газпром". Це підтвердили в компанії Wintershall, енергетичній "дочці" німецького хімічного концерну BASF, повідомляє інформагентство dpa 7 жовтня.

Передача сховища є частиною раніше укладеної угоди про обмін активами між BASF та "Газпромом". Ще у грудні минулого року операцію дозволила Єврокомісія. Відповідно до цих планів, BASF має передасти "Газпрому" свою частку у бізнесі з торгівлі та зберігання природного газу. У підсумку обміну Wintershall має отримати доступ до родовища "блакитного палива" в Західному Сибіру, що, як очікується, буде введене в експлуатацію в 2016 році.

Нині, як наголосив речник компанії Wintershall Штефан Лойніґ, мова йде лише про реалізацію раніше укладеної угоди. За даними оператора сховища, розташованого в Редені, воно може вмістити більше чотирьох мільярдів кубічних метрів газу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи