Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міноборони почало перехід на новітні вітчизняні штурмові гвинтівки Форт-221

Підрозділи Міноборони почали отримувати на озброєння новітню штурмову гвинтівку Форт-221 та її укорочену версію Форт-224. Вона є ліцензійною копією ізраїльського Tavor (TAR-21) і виробляється у Вінниці. 

 

 

Це - одна з найсучасніших штурмових гвинтівок у світі.

Штурмова гвинтівка відрізняється схемою "буллпап", коли магазин з набоями знаходиться позаду рукоятки зі спусковим гачком (пістолетної рукоятки). Таке рішення дозволяє зменшити загальні габарити зброї та подовжити довжину стволу, що дозволяє значно підвищити її точність. Окрім того, приклад гвинтівки розміщений на одній осі зі стволом, а центр мас зміщений ближче до плеча бійця, це дозволяє вести надточну стрільбу навіть довгими чергами.

Для зручності бійця є можливість переобладнання гвинтівки для правши та шульги. Також, завдяки планкам RIS, є можливість кріплення сучасних коліматорних прицілів, а також іншого обладнання, яке значно підвищує бойову здатність бійця.   

Слід зазначити, що надійність штурмової гвинтівки знаходиться на більш ніж високому рівні, інакше ЦАХАЛ не став би приймати її на озброєння, враховуючи важкі умови пустель Ізраїлю. "Наше перше замовлення до кінця року - близько 500 одиниць. Ця зброя буде поставлятися в першу чергу для підрозділів сил спеціальних операцій, а в подальшому - високомобільним десантним військам і розвідпідрозділи механізованих частин", - зазначив начальник центрального ракетно-артилерійського управління Збройних сил України полковник Віталій Отаманюк.
 

 

Tavor з підствольним гранатометом
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...