Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
706

Чорнобривці, оксамитець, повняки

Чорнобри́вці (лат. Tagetes), оксамитецьповняки — рід однорічних трав'янистих рослин родини кошичкоцвітих.

Загальний опис і різновиди

Латинська назва рослини пішла від імені онука давньоримського бога Юпітера — Тагеса. Тагес, або Тагет мав здатність пророкувати майбутнє і був зовні доволі привабливим.

Батьківщиною рослини вважають Центральну Америку, де в Мексиці та південних регіонах Сполучених Штатів зустрічаються дикі різновиди рослини.

Рослина утворює досить щільні кущі різної висоти. Існують різновиди від 20 до 120 сантиметрів заввишки. Давно одомашнена, переважно культивується як декоративна культура. Численні гібридні форми мають квіти різних відтінків від світло—жовтих до насичено жовтогарячих і коричневих. Суцвіття складне, має і купчасті форми. Період цвітіння в Україні — від червня до жовтня. Квіти мають специфічний аромат, запилюються комахами.

Плід — щільно сплюснутий, видовжений. В одному грамі насіння від 280 до 700 насінин. В сухому приміщенні насіння зберігає схожість до 3-4 років.

Існує 59 видів чорнобривців, у тому числі в Україні 3 види:

  • чорнобривці прямостоячі (Tagetes erecta)
  • чорнобривці розлогі (Tagetes patula)
  • чорнобривці вузьколисті (Tagetes tenuifolia), синонім — чорнобривці позначені (Tagetes signata).

Чорнобривці в українській культурі

Чорнобривці — один з українських народних символів. Згадуються в ряді художніх творів, народних і сучасних піснях, казках та бувальщинах.

Промислове використання

Чорнобривці мають обмежене промислове використання. З рослини видобувають жовтий пігмент лютеїн, який використовується у фармацевтичній промисловості. Лютеїн у невеликих кількостях входить до складу нормального людського ока і попереджає дегеренацію макули у людей похилого віку. Лютеїн використовують і як харчовий барвник, код якого E161b. Головні постачальники промислової сировини чорнобривців у світі — Китай (до 50%), Індія(до 25%), Таїланд, деякі країни Центральної Америки та Африки.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Майборода.

Дякую, пане Альберте за серію статей про чорнобривці!!!
Корисне доповнення - за свої алелопатичні властивості чорнобривці ще використовують у сільськогоссподарському виробництві в якості сидеральної культури для оздоровлення ґрунту та зняття ґрунтовтоми.
Найвищі алелопатичні властивості відмічено у чорнобривців запакованих (Tagetes signata).
"Кількісний і якісний склад біологічно активних сполук, які накопичувались у ґрунті при вирощуванні чорнобривців не спричиняли фітотоксичного ефекту та стимулювали розвиток агрономічно корисної мікрофлори ґрунту."
Більш детально про "АЛЕЛОПАТИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ВИДІВ РОДУ ЧОРНОБРИВЦІ (TAGETES L.)" можна ознайомитися у кандидатській дисертації Машковської Світлани Петрівни, (2007 р.).

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Альберт Саїн.

Дякую)