«Арійський Стандарт» (2014): Хрестиянство і християнство – дві різні релігії

У новій книзі Ігора Каганця «Арійський Стандарт» третина тексту присвячена арійській релігійній традиції та історії боротьби первинного хрестиянства (аріанства) з іудохристиянством. Читач дізнається, що Римська імперія за імператора Костянтина Великого прийняла саме аріянство, що на Нікейському соборі в 325 році була здійснена велика фальсифікація, яка вже через три роки була виправлена Антиохійським собором. У книзі доведено, готські королівства України, а також імперія Аттіли були відверто аріянськими, так само аріянським було хрещення Русі Володимиром Великим. Іудохристиянство проникло в Україну тільки за Ярослава Мудрого, після якого наша земля стала полем жорсткої боротьби між народною арійською традицією і накиненим із-зовні іудохристиянством.

140605-kaganec_igor.jpg

Ігор Каганець, автор книги "Арійський Стандарт"
Ігор Каганець, автор книги "Арійський Стандарт"

Аріохрестиянство та іудохристиянство виникли в різний час, на різних територіях і стояли на протилежних світоглядних позиціях, представлених Антиохійською і Александрійською богословськими школами. Тож не дивно, що протягом всієї історії свого існування ці школи вели між собою «холодну» війну, яка періодично переходила в «гарячу» з реальною кров’ю і трупами. Дивно те, що попри це вони вважалися різновидами тієї самої релігії і складниками однієї цілісної Церкви.

Докладніше...

До 15 червня 2014 р. книжку можна передплатити за акційною ціною 80 грн. за один примірник або по 65 грн. при передплаті двох і більше примірників.  Доставка в межах України безкоштовна.

Про акцію

Гравець: 
Миро Продум
630

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка