Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

Як боротися з диверсійними групами противника

Спецтема:

Сьогодні маємо справу не з армією, а з розвідувально-диверсійними групами противника, тому діяти треба тільки за допомогою зустрічних контррозвідувальних груп. Це питання військової контррозвідки. Тут інша тактика: формуються загони чисельністю до 10 осіб, які діють автономно, отримуючи розвідінформацію або самостійно виявляючи диверсійні групи противника. При виявленні диверсійної групи - група знищується на місці, полонені і "язики" - виняток, так як сковують мобільність контррозвідувальної групи. 

Мобільні групи можуть бути як у формі, так і в одязі звичайних цивільних і навіть у вигляді «зелених чоловічків » на час проведення операції. Маскування і мімікрія - понад усе. Так діяли герої УПА, так діяв і СМЕРШ. Іншого історія не знає.

У такому випадку військові формування і вертольоти задіюються тільки для посилення груп - наприклад - противник виявився сильнішим, численнішим, сконцентрованим у певній місцевості, або для прикриття й евакуації.

Адже РДГ противника на нашій території не так і багато, тож контррозвідувальна операція змусить їх піти швидше, ніж переговори.

50 контррозвідувальних груп за тиждень вирішать всі проблеми на Сході країни. Справа влади - дати наказ і займатися відновленням державності.

Тут нема ніякої таємниці, всі методи відомі всім, таємниця тільки в тому, де саме буде працювати група антитерору та її склад. 

Слава Україні!

Полковник Михайло Притула.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Василь Глод.

Пропозиція цікава. Бажано, щоб її втілили в життя. По подіях в Україні видно, що ворог добре підготувався до війни. Гроші на війну путін не жаліє, заставляє фінанасувати диверсійну роботу і януковича з компанією.

Радіймо!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Янукович не має політичного майбутнього - сказав Путін. То для чого йому так витрачати мільярди доларів? А щодо тактики боротьби із диверсантами - цілком згоден. Дивуюся, чому й досі таке не робиться з нашого боку.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Має хтось дати наказ українським Сарматам чи Джеймсам Борнам!
З Януковичем просто - бренд використовується для "легітимізації" дій РФ. Мовляв, "легітимний Президент сказав" тощо (різні підлаштовані виступи, типу Ростовських).
Але потроху і ця хуцпа розкривається - А цар то не справжній! Ростовський Янукович - російська фальшивка? (фото)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)