Спецтема:

Як боротися з диверсійними групами противника

Сьогодні маємо справу не з армією, а з розвідувально-диверсійними групами противника, тому діяти треба тільки за допомогою зустрічних контррозвідувальних груп. Це питання військової контррозвідки. Тут інша тактика: формуються загони чисельністю до 10 осіб, які діють автономно, отримуючи розвідінформацію або самостійно виявляючи диверсійні групи противника. При виявленні диверсійної групи - група знищується на місці, полонені і "язики" - виняток, так як сковують мобільність контррозвідувальної групи. 

Мобільні групи можуть бути як у формі, так і в одязі звичайних цивільних і навіть у вигляді «зелених чоловічків » на час проведення операції. Маскування і мімікрія - понад усе. Так діяли герої УПА, так діяв і СМЕРШ. Іншого історія не знає.

У такому випадку військові формування і вертольоти задіюються тільки для посилення груп - наприклад - противник виявився сильнішим, численнішим, сконцентрованим у певній місцевості, або для прикриття й евакуації.

Адже РДГ противника на нашій території не так і багато, тож контррозвідувальна операція змусить їх піти швидше, ніж переговори.

50 контррозвідувальних груп за тиждень вирішать всі проблеми на Сході країни. Справа влади - дати наказ і займатися відновленням державності.

Тут нема ніякої таємниці, всі методи відомі всім, таємниця тільки в тому, де саме буде працювати група антитерору та її склад. 

Слава Україні!

Полковник Михайло Притула.

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка