Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
1

Дестабілізація на сході є спільною акцією Росії, Партії регіонів і Тимошенко - Сергій Чуб

Категорія:

Спецтема:

Про це розповів громадський активіст з міста Первомайська і один з лідерів профспілки гірників України Сергій Чуб: "Тимошенко домовилася з Ахметовим, Єфремовим і Путіним і здають Донбас. Я є членом виборчкому по 107-му округу в місті Алчевську, і я бачу, як єдиною командою працюють представники Тимошенко з представниками Царьова, Добкіна і Тігіпка". 

Активіст стверджує, що дії з дестабілізації ситуації на сході є спільною акцією Росії, Партії регіонів і Юлії Тимошенко. "В результаті до 11 травня тут будуть російські війська, а по тому, що Донбас вже зданий, питання фактично вирішено, і зданий він, на жаль, у Києві", - поскаржився Сергій Чуб.

У вівторок увечері сепаратисти захопили будівлю міськради в Первомайську Луганської області і поставили на ньому російський прапор. З усіх міських установ українські прапори були зняті за дзвінком з виконкому Первомайська - повідомляє сайт gordonua.com.

Тарас Чорновіл про змову Москви з Тимошенко:

 

 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.

На жаль, так воно і є.

Зображення користувача Явсе Світ.

Жителі Донбасу повинні взяти справу у свої руки...Визнати гірку правду і братися до справи..Інакше їхні діти їм цього не пробачать..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Сірко Крутивус.

Тимошекно вигідна дестабілізація. Вона розуміє, що перемоги у перегонах їй не бачити. Он її яценюки-турчинови пропонують обрізати залишки повноважень Президента. При них Порошенко ніц не впливатиме, але люде будуть від нього чекатидій. Так, Тимошенко мостить місце для парламентських перегонів та тріумфального входження у прем'єри з потужними надповноваженнями.

Зображення користувача Миро Продум.

Додав інтерв’ю з Тарасом Чорноволом.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!