Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Хакери зламали сайт Держдуми РФ і прикрасили його гаслом "Слава Україні!"

Українські хакери знову зламали сайт Держдуми Росії. Цього разу - сторінку Комітету Держдуми з транспорту і від імені голови комітету розмістили чергове антиросійське звернення, яке закінчується гаслом "Слава Україні!". 

"У складну для Батьківщини годину, ми, депутати Державної Думи Російської Федерації, усвідомлюючи відповідальність, що лежить на нас, перед росіянами, повинні сказати рішуче "Ні!" оскаженілим чекістам, які ведуть Росію в прірву", - йдеться в повідомленні. "Ми повинні негайно повернути наші збройні сили додому і зупинити агресію стосовно братської України", - наголошується у зверненні. 

У тексті, крім того, розкритикований російський депутат Микола Харитонов з комітету з регіональної політики і проблем півночі і далекого сходу. Його звинуватили в боягузтві. Звернення, як і минулого разу, закінчується закликом "Слава Україні!". Нагадаємо, востаннє хакери зламали сторінку Комітету з регіональної політики та проблем Півночі і Далекого Сходу.
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Добре!

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Добре!