Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Львівська американка співає українською

Брія (Бріана) Блессінг народилась у Х’юстоні, штат Техас.

Її батьки-місіонери разом з трьома доньками приїхали до Львова. Думали, що на 1-2 роки. Але Брія настільки полюбила Львів та Україну, що вже понад 15 років живе тут. За цей час стала справжньою львівською панянкою, і лише невеликий акцент видає її походження. Само собою, у Брії є в гардеробі кілька вишиванок.

На “Голосі країни” вона настільки вразила своїм виконанням пісні “Я піду в далекі гори”, що і зал, і судді аплодували стоячі.

 

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Молодець Брія -живе в ній українська душа.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

+

Зображення користувача Анатолій Висота.

Дякую, пане Володимире, за цю публікацію! От сьогодні, 28.03.14 р. о 8=20 читаю в "шапці": за останні 24 години статей - 11". А в рубриці ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ бачу інформацію про нові 5 статей від 27.03.14 р. То де можна дізнатися хоч щось про інші 6 статей? Може їх взагалі нема? Ви можете мені розказати і пояснити, чому не сходяться кінці з кінцями? Прошу дуже!

Зображення користувача Володимир Щербина.

Пане Анатолію, навіщо ви задаєте питання, якщо ніколи не читаєте відповіді на них? Вам вже кілька чоловік кожен раз пишуть відповідь на це ваше питання під ледь не кожною статтею. Хоч раз зайдіть ще до коментарів якійсь статті, де ви вже ставили це питання - і прочитайте відповідь!

Творю, отже існую.