Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Крим очікує економічне ембарго та відсутність робочих місць - ексклюзив

Спецтема:

Експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко  в ефірі «Радіо-Ера» висловив свою думку з приводу того, скільки коштуватиме приєднання Криму до Росії і як може змінитись сонячний півострів. Крім російського бізнесу, там жодних грошей не буде. В Криму немає великих підприємств, ніхто не буде будувати нові підприємства, тому що поки що нема сенсу з логістичної точки зору. 

Коментуючи потужну агітаційну кампанію, яка зараз відбувається в Криму, експерт зазначив: «Коли кажуть, що у Криму будуть російські зарплати, російські пенсії, так, може й будуть. Але для кого і в якій кількості? Я вам приведу дуже просту ситуацію. Референдум, приєднання – дуже добре. І відповідно держказначейство України блокує всі рахунки із 17 березня. Жодної копійки ніхто не отримає. Ніяких пенсій, ніяких соціальних виплат, ніяких заробітніх плат. А для того, щоб отримати їх з Росії, потрібна інфрастуктура. Як отримати? Хто буде отримувати? Скільки буде отримувати».

Гавриличенко зауважив, що навіть перехід з однієї валюти на іншу – це дуже довготривалий процес. А тому, у перехідний період кримчанам потрібно буде використовувати ті грошові запаси, які вони заощадили, тому що, щоб Росія почала вкладати якісь кошти у півострів, потрібно розробии вже іншу інфрастуктуру.

Окрім того, експерт вважає, що якщо півострів відділиться, то робочих місць стане менше.

«Крім російського бізнесу, там жодних грошей не буде. В Криму немає великих підприємств, ніхто не буде будувати нові підприємства, тому що поки що нема сенсу з логістичної точки зору. Що в Криму будувати?..Буде економічне ембарго. Це вже всі заявили», - додав Гаврилечко.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Отже, москалі спробують захопити Запорізьку та Херсонську області.

https://t.me/ETEPHET