Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Тягнибок хоче дозволити українцям вільно володіти вогнепальною зброєю

Світ:

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок запропонував депутатам розробити закон, що дозволить українцям вільно купувати та володіти вогнепальною зброєю. Під час засідання погоджувальної Ради Тягнибок запропонував народним обранцям підготувати законопроект, згідно з яким українці отримають змогу вільно користуватися вогнепальною зброєю.

"Вважаю, зараз прийшов час і пропоную представникам всіх фракцій взяти участь у підготовці проекту закону України про забезпечення громадянам України права на вільне придбання і володіння вогнепальною зброєю" - заявив Тягнибок.

Також він наголосив на тому, що необхідність такого законопроекту зумовлюють останні події, які відбувалися в Києві. "Думаю, події останніх днів продемонстрували, що якби такий закон у нас діяв, то такої вакханалії з боку окремих представників влади, того режиму не було", - резюмував лідер "Свободи". Нагадаємо, раніше у мережі з'явилося нове відео, як силовики стріляли в активістів Майдану.
 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.

давно пора

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Андрій Гончаренко.

Спочатку треба визначитись хто є українці і новий закон про громадянство. Бо московська п'ята колона в Керчі, Севастополі просто волає "дайте зброю!", щоб вбивати українців.

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Зображення користувача Доктор Смалець.

Для мене очевидно, що в Криму наразі основними українцями є обмежений контингент кримських татар. Гадаю, треба надати їм шанс підтвердити цю тезу на ділі.