Зображення користувача Микола Богун.
Микола Богун

Елементи Нової Конституції

 Посліднього часу наробили здорового розголосу статті «Альтернативи революції…» (3-и частини) на сайтах «Народного Оглядача» і «Української Правди» та інтерв'ю на телеканалах «ZIK» і «ТВІ» філософа Сергія Дацюка.

   Мої міркування через призму думок  С. Дацюка.

  С.Дацюк:«Найкращий вибір—створення нової цивілізації в Україні! Європа і Росія вирішували б питання про поширення українських практик.»

 «Інтелект—це не виступи зі сцени Майдану. Інтелект—це спосіб соціального проектування нової країни…»

 Якщо США та Європа закривають очі на корупційні рахунки правителів різних країн, то давайте створемо кращу, абсолютно прозору банківську систему. Ніхто не зможе мати грошей більше, ніж легально заробив. Хай на нас рівняються здорові сили усього світу!

 Реформуємо освіту на зразок шведів: навчання на ВСИХ рівнях безкоштовне. Якщо громадянин переселяється за межі Держави Україна, то він компенсує вартість навчання Державі.

 Податки: громадяни сплачують 1/10 чистого прибутку у місцевий бюджет. А з місцевого у певних пропорціях на утримання армії, медицини, освіти, науки!, тощо.

 Всі громадяни обов'язково мають: з перших днів від народження медичну страховку, згодом— і накопичувальну програму для гідного життя по досягненні пенсійного віку. Страхова компанія державна (по принципу польської PZU).

 Закон про зброю та Збройні Сили України нерозривні. Беремо найкраще у Швейцарії.

 Недоторканість приватної власності (двір, будинок, квартира). Житло не може бути предметом іпотеки! З народження кожен громадянин забезпечується державою мінімумом м² житлової площі (шведський підхід).

На виборах всих рівнів право голосу має громадянин Працюючий, Озброєний, Володіє державною мовою.(Якщо українська визнана наймелодійнішою, наймилозвучнішою, найдревнішою то чому б їй не стати мовою спілкування планети Земля!)

 В Україні забороняються релігії, які принижують людську гідність. У тому числі словом «раб».

 Президент України зобов'язаний дотримуватися Православного посту.(Тоді думка правильніше працює. Приклад для наслідування.)

 Вартість гривні має прив'язку до золота, срібла, платини, алмазів.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Цитата:
В Україні забороняються релігії, які принижують людську гідність. У тому числі словом «раб».

Згоден.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Про рабів гарно! "Рабів до раю не пускають" - а нам туди (Царство Боже, Простір Волі) вкрай потрібно!
Мені ще імпонує цей пункт: "На виборах всих рівнів право голосу має громадянин Працюючий, Озброєний, Володіє державною мовою."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Про систему оподаткування, виборіт та ін. (стисло) пропозиції:
https://www.ar25.org/article/vid-povstannya-do-revolyuciyi.html

Хай Буде!