Спецтема:

Категорія:

Смаки дитинства

З-поміж аналізаторних систем нашого організму смакова посідає, певно, друге місце після зорової. З дитячих років ми пам’ятаємо особливий смак свіжих черешень, тертих яблук, ну і, звичайно, справжнє масло і сир. Сьогодні ми знаємо як створювати ці чудові живі продукти.

В наш час, коли використання хімічних добавок набирає великих обертів, виникає особливе бажання вживати якісні природні продукти і насолоджуватись прекрасним первозданним смаком.

Вихідною сировиною є молоко від справжньої корови, яка живе у затишному селі, в дбайливих господарів, споживає запашні трави і вдячно обдаровує нас високоякісним продуктом кольору абсолютної чистоти.

Отже, беремо молоко і ставимо в помірно тепле місце, щоб викисло. Через день-два воно чітко розділюється на сметану й кисляк. Збираємо їх в окремі посудини і даємо ще добу відстоятися.

Розглянемо найдоступніший ручний процес приготування масла, хоча за бажання його можна механізувати міксером на повільних обертах чи спеціяльною маслозбивачкою, які можна придбати на просторах інтернету. Для прискорення результату можна взяти вже готову сметану в сільських виробників.

Беремо 0,5 л. сметани, підігріваємо, якщо потрібно, до кімнатної температури -  до 20-25 градусів (можна на теплій воді). Якщо сметана дуже густа, доливаємо трохи молока чи води.

Беремо скляну літрову банку (краще із кришкою на закрутку) і збиваємо 15-30 хвилин (можна махати як завгодно, робити фізичні вправи, дозволяються перерви).

Коли масло вже добре виб'ється, зливаємо рідину, злегка відтискаємо ложкою, ставимо в екологічно чистий посуд і насолоджуємося надзвичайним смаком справжнього арійського масла.

Для приготування сиру в кисляку має чітко виділитись рідина. Далі трохи відціджуємо рідину, беремо марлю, складену в кілька шарів, чи тонку тканину і стелимо її на друшляк (або сито). Під низ кладемо каструлю для збору рідини. Коли наша конструкція готова, виливаємо на марлю кисле молоко і ставимо в холодильник. Чекаємо поки рідина повністю стече в посудину, в цьому нам чудово допоможе сила всесвітнього тяжіння. Якщо Ньютон все правильно розрахував, то через годин 12 рідина має повністю відділитись. ЇЇ рештки легко відтискаємо вручну і, як результат, отримуємо сферичний шматок файного живого сиру.

!Смачного Вам. 

Гравець: 
Михайло Харачко

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка