Зображення користувача Оксана Дац.
Оксана Дац

Алкоголь: афера тисячоліття. Чи дозволимо себе дурити?

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Ще дитиною я часто чула від бабусі: «Алкоголь – згуба людськості». Тоді я не надавала цьому значення, але завжди пам’ятала. Ще бабуся казали: «Та де колись так пили». Тепер же забави чи просто зустрічі немислимі без алкоголю, а коли не п’єш, то спитають, в якій ти секті.  

Ця суперечність багато років не давала мені спокою. Відповідь прийшла несподівано. Виявилося, що в давнину словом «вино» називали виноградний сік. Найбільше цінувався свіжий сік – фреш. Продукт його розпаду – алкогольне вино – використовували тільки як засіб для дезінфекції. Пам’ятаєте притчу про милосердного самарянина? Він допоміг пораненому, промивши його рани вином.  

У стародавньому Римі алкогольне вино було категорично заборонене жінкам через небезпеку народити потвору, а також чоловікам до 30 років. Таке вино вважалося пійлом соціальних низів через отруйність і наркотичну дію.

На весіллі в Кані Галілейській Господь перетворив воду на виноградний фреш, і саме цим викликав  зачудування весільного старости. Під час Таємної вечері Ісус пив з учнями «плід виноградної лози», тобто свіжовитиснений сік.  

У державному стандарті СРСР на етиловий спирт – ГОСТ 18300-72 – надруковано: «5.1. Етиловий спирт належить до сильнодіючих наркотиків, що викликає спочатку збудження, а потім параліч нервової системи». У редакції 1993 року згадку про наркотичну дію викреслили.   

Кому вигідно, щоб люди пили? Тільки тому, хто збагачується на цій наркоторгівлі. Окрім того, тверезого важко обдурити, а п’яного можна дурити весь час.

Коли я це усвідомила, у мене в голові спрацював якийсь перемикач: з’явилася відраза до алкоголю і гостре небажання брати участь у цій афері. Вже за півроку в мене абсолютно змінився загальний стан: нічого не болить, зникла втома. Чисті думки та радість від життя!

Наші інтереси: 

У здоровому тілі - здоровий дух!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Лаконічність - сестра таланту! Вітаю з дебютом на нашому сайті!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Актуальна тема. Гарний виклад.
У нас на сайті прийнято статті редагувати, тобто вдосконалюємось у всіх напрямах.
Отож, мовні зауваги:
“Найвище цінувався” – найбільше цінувався...
Дякую, Оксано.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Оксана Дац.

Дякую, Оксано, виправила.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - усе має...

Зображення користувача Леонід Українець.

Які є свідчення того, що вином називали саме сік?

Зображення користувача Арсен Дубовик.

У статті Перше чудо Ісуса Хреста: звільнення від алкоголю І.В.Каганець наводить дуже цікаве посилання - наведені аргументи досить переконливі - "То що ж означає вино в Біблії?"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Михайло Харачко.

Доказом цього є сучасний закарпатський діалект, де й донині виноградну лозу і її плоди називають вином.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Погоджуюся. Таке ж саме відчуття було в мене - "спрацював якийсь перемикач: з’явилася відраза до алкоголю і гостре небажання брати участь у цій афері."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Лука Небохід.

Так дійсно це можна порівняти з перемикачем, я й до прочитання статті був невеликим прихильником алкоголю, а тут бац і зовсім відраза повна.

"Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів" (с)Гельвецій

Зображення користувача Явсе Світ.

Вино-це середовище в якому мікроорганізми поїдають цукор,фруктозу та інше.Після травлення вони ж звичайно виділяють продукти своєї життєдіяльності, свого роду екскременти.Потім вони гинуть і випадають в осад.Дивуєшся скільки руху у світі навколо цього "напою".Усі ці сомельє та інші,смішні.Те саме стосується кіфіру.Колись в меню в дитячих садочках включили кіфір.Згодом виросло покоління алкогольнозалежних людей,які розвалили СРСР.Їжа -це зброя..дякую.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Микита Запорізький.

А що не так з тим "кіфіром"?

Зображення користувача Явсе Світ.

Кіфір-це теж продукт бродіння в якому є певна кількість алкоголю.І на несформований дитячий організм доза достатня,щоб у майбутньому мати схильність до вживання вже "важкого" алкоголю..Але більше залежить від розвитку особистого і доступі до інформації..Дякуючи наприклад таким сайтам як НО..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Не афера, пані Оксано, а цілеспрямовані дії по руйнуванню людства. Дякую за публікацію!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дякую! Але за кефір кажуть, що там молочно-кислі бактерії, які потрібні для мікрофлори шлунку. Виходить, що всі продукти бродіння - це шкідливо?

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Явсе Світ.

Можливо деякі бактерії і корисні.Сучасне промислове виготовлення продуктів харчування далеке від ідеалу.Світом править прибуток.Суспільство повинно більше контролювати виробників.Але це можливо лише за умови високого розвитку самосвідомості кожного із нас.А на рахунок шкідливості того чи іншого продукту,то на мою думку все залежить від кількості.Так само як і зміїна отрута в малих дозах має лікувальні властивості.Дякую.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Михайло Харачко.

Якщо це натуральний продукт від справжньої корови і молоко викисло у вас вдома, то це дуже корисний продукт. Звичайно у всьому має бути міРа.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Ще і дуже смачний,

Хай Буде!

Зображення користувача Оксана Дац.

Щиро вдячна всім Вам за підтримку! Радіймо!

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - усе має...

Зображення користувача Михайло Харачко.

!Файна змістовна стаття, п.Оксано, продовжуйте публікуватись.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Ірина Висота.

А як щодо квасу? Так смачно пити квас жаркого літа..

Твори!!!

Зображення користувача Жорж Брода.

Як сказали вище зараз всіх цікавить прибуток, а не якість. Квас є також не справжній. Читайте уважно, що пишеться на продукті там повно "ешок". Корисніше робите все своїми руками за старими бабусиними рецептами. В інтернеті на сьогоднішній день інформації достатньо. В жаркий день потрібно пити воду як мінімум 2 літри залежить від ваги, просту джерельну. Всі види промислових чайних напоїв тільки зневоднюють організм те саме стосується і кави яка не є також корисною для нашого організму. І цей перелік є безкінечний.

Правда - у Праві!
Права - у наших душах!
Шануймо Праву!

Зображення користувача Андерс Фальке.

Згоден! Так важко доказувати знайомим та друзям шкідливість алкоголю - це цілі зусилля.

Миролюбність і озброєність!