Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 52
  • Переглядів: 54

Астральні паразити притягуються негативними думками та емоціями – South African Journal of Science

Світ:

В Університеті Кейптауна (Південна Африка) провели дослідження управління мозком і свідомістю людини астральними сутностями. Знімки аури здійснювали за допомогою удосконаленого методу подружжя Кирліан. За допомогою цього методу можна спостерігати зміни поля аури в динаміці, особливо коли змінюється емоційний стан людини - повідомляє  журнал "SA Scientific Journal".

Вчені з Університету Кейптауна під керівництвом доктора філософії Нгунга Тобаго  давно вивчають роботу мозку людини і зв'язок його роботи з паранормальними явищами. І тепер вони отримали сенсаційне відкриття.

Частина результатів спробували засекретити з-за їх сенсаційності, але в експериментах брало участь дуже багато людей, тож повністю приховати не вдалося. А сенсацією стало те, що вдалося довести безпосередній зв'язок астральних сутностей і людини. Офіційна наука ставить під сумнів існування будь-яких астральних сутностей, полтергейсту, попри те, що якісь істоти не раз були зафіксовані на плівці. Але професор і його група запатентували спосіб фотографування аури людини і доводять її реальність з наукової точки зору.

В ході фотографування аури були отримані знімки проникнення незрозумілих згустків в ауру людини. Ці астральні сутності мають певні закономірності. Було встановлено, що астральні поля мають змінну інтенсивність і, маючи прямий зв'язок з біоелектромагнітною активністю мозку людини, можуть впливати на нього.  

Цікавими були фотографії, на яких зафіксовані етапи проникнення астральних сутностей в ауру людини. Спочатку відбувається синхронізація цих сутностей з ритмами жертви, і тільки після цього вони отримують доступ до аури людини. Після цього астральна сутність змушує перебудовуватися вже ауру своєї жертви.  

В ході експерименту виявили два типи астральних сутностей – «брудні» сутності та «чисті». На ауру людей ці два типи здійснюють різний вплив. «Брудні» сутності проявляють велику агресивність для проникнення в людську ауру, а ось «чисті», як правило, таку активність не розвивають. Після проникнення «брудних» астральних сутностей, людина починає відчувати незрозумілу агресію і може неадекватно себе поводити.

Великим відкриттям стало те, що досить велика кількість людей має у своїй аурі астральні сутності та перебуває під їх впливом. Але чим світліша аура у людини й чим стійкіший її психоемоційний стан, тим важче проникнути «брудній» сутності до такої людини.

В експерименті брало участь дуже багато людей різних соціальних верств, положення в суспільстві, етносів.  Поведінка цих астральних сутностей може залежати й від стану всього етносу.

Самі піддослідні не знали, що вони учасники незвичайного наукового експерименту: лабораторія була замаскована під фотоательє, а опитування, підготовлені психологами,  проводили під виглядом інтерв'ю.

Ще у 2002 році проводилися подібні експерименти і тоді висновки були  невтішні: «Практично всі бізнесмени і політики, які перебувають на саміті в Йоганнесбурзі, були інфіковані астральними сутностями». Ці результати приголомшили науковців. Особливо інфікованими виявилися політики, що пояснює неадекватність їх поведінки в багатьох випадках. Але і звичайні люди досить часто можуть бути вразливими до проникнення в них «брудних» астральних сутностей.

Найімовірніше, тут працює один із фундаментальних законів метафізики – подібне притягує подібне.

Джерело: South African Journal of Science

Наші інтереси: 

Пізнаємо психічні феномени і перебуваємо в чистоті.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Чудово! Я все гадав ,що за в'язка субстанція рухається навколо коли у мене в минулому виникала агресія.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Чудово! Я все гадав ,що за в'язка субстанція рухається навколо коли у мене в минулому виникала агресія.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"«Брудні» сутності проявляють велику агресивність для проникнення в людську ауру, а ось «чисті», як правило, таку активність не розвивають."

?Вони таку агресивність проявляють лише до "подібних"? (Цитата: тут працює один із фундаментальних законів метафізики – подібне притягує подібне)
?Чи "брудні" агресивні до проникнення в будь кого?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Людимир каже:
Знаєте, в статті про паразитів, як це я часто спостерігаю в наукових роботах, переплутані причина та наслідок. "Брудні" та "чисті" сутності - не мають своєї волі. Вони не затягують, присмоктуються, чи якимось іншим чином активно порушують енергетичну оболонку людини. Це людина сама робить свій вибір. І справді, легше йти шляхом "ТОРним" - стереотипним, несвідомим (наприклад, як в тому анекдоті: "вибачте, я вам на ногу наступив, - нічого, я вам вже на спину плюнув"). І набагато важче піти шляхом самовдосконалення, зробити свідомий вибір.

!Дякую за відповідь, пане Людимире!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Людимир Головань.
0
Ще не підтримано

Вибачте, що у іншому обговоренні :)

Будьмо!

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Я от не зрозумів, а як формуються ці астральні сутності? Що є їхнім джерелом?

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Це реальність. Астральні паразити є в багатьох людей вони висмоктують життєву енергію людей. Є люди що бачать їх вони живуть на на нижніх астральних планах. Як правило це душі давно вимерших на землі видів тварин, які щоб продовжити своє життя стали висмоктувати життєву енергію інших живих сутностей. Чим вищий розвиток душі тим важче їм присмоктатись до астрального тіла людини. У кожної людини є природний захист, посилити його можна уявивши навколо себе еліптичний захисний щит який переливається різними кольорами і задавши в мозок прогаму: "ніщо негативне без мого дозволу в мене не входить, ніщо позитивне без мого дозволу з мене не виходить". Найлегше астальним паразитам "пробити" захист з 24 до 4 години. Цей захист також допомагає і від будь-яких вампірів, та впливу сумарного біополя натовпу. Важливо, щоб не було під час установки негативних емоцій і обовязково оптимістичний настій...

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

:)))) мені сподобалось... особливо про душі давно вимерших на землі видів тварин, які щоб продовжити своє життя стали висмоктувати життєву енергію інших живих сутностей

Де ти такого начитався? ... чи можливо надивився в фільмах про вампірів? :)

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

cтукайте і відчиниться...

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Тобто, неадекватними і агресивними можуть бути не лише окремі люди, але і великі їх групи,зокрема, етноси.

Все починається з Любові.