Спецтема:

Категорія:

Як розпізнати в Україні російський спецназ

Виявляється, члени російських "ескадронів смерті" не розуміють української мови, а коли говорять російською, то з виразним акцентом, який чітко відрізняє їх від російськомовних українців. Тому для своєчасної ідентифікації терористів треба з ними говорити українською. 

Це питання стало актуальним внаслідок численних випадків викрадень, катувань і убивств українських активістів після 16 січня 2014 р. За повідомленнями експертів, Москва здійснила в Україну приховане військове вторгнення.

"ФСБ сидить в Україні цілими управліннями під виглядом всяких проросійських організацій і т. д. Їх заложником стали і народ, і влада.  В Україні діють ефесбешні ескадрони смерті, які раніше тероризували Кавказ. Вони говорять неукраїнською російською мовою і ненавидять Україну. Це означає, що Кремль цілеспрямовано придушує Українську національну революцію.

І серед Беркута, і в натовпі працюють російські спеціалісти. Підтвердженням є зневага до української символіки, знущання над журналістами, тортури. Беркут - це кримінальна банда, яка іноді підробляє в міліції. Але навіть їм не прийде в голову зривати українську національну символіку" - розповідає військовий експерт Олексій Арестович

 За повідомленнями людей, яким пощастило вижити, члени ескадронів смерті не розуміють української мови, погано орієнтуються в місцевих обставинах і говорить з виразним неукраїнським акцентом. Тому для розпізнання терористів рекомендують звертатися до них українською мовою.

Цей факт несподівано привернув увагу до таких функцій мови як ідентифікація і утаємничення. Докладніше про це читайте у статті "Засіб від шпигунів". 

Але ідентифікація - це тільки початок. Для захисту мирного населення від 20-30 російських терористичних  груп, що безкарно діють в Україні, треба негайно створювати Національну Самооборону - читайте про це у статті "Народження Нації: настанови для миротворців". 

Для інформації:

 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка