Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
549

Клоун в рясі порівняв Януковича з Христом

Намісник Києво-Печерської лаври, митрополит Чорнобильський та Вишгородський, владика Павло (в миру – Лебідь) запевнив президента України Віктора Януковича у своїй підтримці.

Про це повідомили парафіяни, які були присутні на богослужінні.

"Сьогодні ви несете важкий хрест, і церква з вами сьогодні до кінця, подібно до того, як Симон Киринейський допомагав нести хрест Христу на Голгофу", – сказав Вікторові Януковичу під час урочистої проповіді в Києво-Печерській лаврі її намісник, владика Павло.

Таку заяву він зробив після урочистої служби, що проходила в Лаврі з нагоди Дня Соборності України.

На службі, крім Януковича, були присутні Андрій Клюєв, Віктор Пшонка й інші високопосадовці країни.

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

А що він міг ще сказати? Вони ж залежні один від одного. Впаде один - впаде й інший. Хрестос тут ні до чого. Обоє Його розпинають знову.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Альберт Саїн.

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Світ Зелений.

Прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП Віктор Мартиненко (на фото) звернувся із закликом до намісника Києво-Печерської Лаври владики Павла Лебедя не робити гучні заяви від імені усієї церкви щодо підтримки Віктора Януковича.

Про це він написав у Фейсбуці.

«Я не знаю, чи точно ЗМІ передають слова митрополита Павла, сказані сьогодні Януковичу, але те, що наші церковні ресурси розміщують інформацію про «молитву» тих потвор, і їхні відвідини Лаври – це спонукає мене до глибокого сорому. Сьогодні спілкувався з багатьма своїми друзями – простими волинськими священиками – від усіх чув слова обурення», - написав священник.

Нагадаємо, 22 січня намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Чорнобильський та Вишгородський, владика Павло (Лебідь) під час служби порівняв Віктора Януковича з Ісусом Христом, а також запевнив президента у своїй підтримці.

«Владико, Павел! Будь ласка, не говоріть від лиця усієї Церкви, ми розуміємо, що у вас спільні фінансові інтереси – просто станьте і, у черговий раз, на камери поцілуйте їх у сраку, а від усіх не треба!!!», - зазначив отець Віктор.
Священик з Волині - скандальному владиці: «поцілуйте їх у сраку»

Теги: УПЦ МП

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Ти дивися! Адже є Люди серед МП!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Альберт Саїн.

Цікаво, а як же вони туди ці люди потрапили в МП??
Невже блудом Моксовським??=))

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Індіана Джонс.

"Поцілуйте їх у сраку," - священик владиці Павлу Лебедю

Цитата:
Прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП Віктор Мартиненко звернувся із закликом до намісника Києво-Печерської Лаври владики Павла Лебедя (колишній настоятель Свято-Успенського Низкиницького чоловічого монастиря) не робити гучні заяви від імені усієї церкви щодо підтримки Віктора Януковича

https://www.facebook.com/starsenij/posts/623475014385712?stream_ref=10