Важливість: 
3
Зміни своє життя за 21 день

Все починалося з однієї людини, а зараз однодумців більше 5 мільйонів. Простий священик, Уїлл Боуен, вивчаючи людей та їхню поведінку, дійшов висновку, що від того, що і як ми говоримо, залежать наші думки, а вони в свою чергу впливають на наші емоції і вчинки. Виявляється, ми всі дуже часто скаржимося, критикуємо, пліткуємо. Не вірите? А ви перевірте!

14011304r.jpg

Уїлл Боуен

Уїлл Боуен запропонував усім бажаючим змінити своє життя на краще - одягнути звичайний браслет фіолетового кольору і протягом наступних 21 днів жити без скарг, критики, пліток і невдоволень. Якщо протягом цих днів людина забуває і вимовляє «заборонені» слова, вона повиннна перевдягнути браслет з однієї руки на іншу і почати відлік днів заново.

Продовжувати доти, доки браслет не протримається на одній руці 21 день поспіль. Ефект такого експерименту перевершує всі очікування!

Люди, які пройшли через цю програму, змінилися до невпізнання. Це не залишалося непоміченим і вже їхні друзі та близькі підключалися до цього експерименту, одягали на себе браслет і незмінно змінювалися в кращу сторону.

Чому ж такий простий метод, як життя без скарг, ефективний?

Важливий сам настрій. Вже з моменту пробудження ви знаєте, що вам не можна говорити про негатив, а найкращий спосіб для цього - почати помічати позитив у собі, оточуючих вас людей і в світі. Зростає самоконтроль над собою, своїми думками і тим, що ви говорите. А це дуже важливо! Зараз ви тільки вчитеся, але з кожним днем ви будете свідомішим.

Під час цього експерименту ви дізнаєтеся дуже багато нового про себе, про своє мислення і спосіб життя. Варто всім пройти це маленьке випробування, навіть тим, хто вважає себе просунутим, духовним, позитивно мислячим, а також прочитати книгу Уїлла Боуена «Світ без скарг».

Всі начебто знають про силу позитивного мислення, але скарг на життя і невдоволення чомусь менше не стає. Давайте навчимося жити усвідомлено і позитивно!

Наші інтереси: 

Вдосконалюємось, піднімаємось у Простір волі.

Гравець: 
Олена Каганець
2960

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка