Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
262

Українська стрілецька асоціація бореться з міфами проти зброї

Світ:

Часто пересічний громадянин вважає, що розповсюдження вогнепальної зброї робить суспільство більш небезпечним. Проте аналіз даних щодо розповсюдження зброї у різних країнах, а також кількості злочинів, скоєних із використанням легальної зброї, спростовує дані погляди. Виявляється навпаки – «озброєне» суспільство часто є значно безпечнішим від того, де обіг та використання зброї суворо регулюються.
 
25 жовтня 2013 року на стрільбищі «Снайпер» (Київ) відбулася презентація громадської організації «Українська стрілецька асоціація». Це всеукраїнська громадська організація, що об’єднує власників та виробників зброї, спортсменів-стрільців, мисливців, а також прибічників права на володіння вогнепальною зброєю. 
 
Мета організації – сприяти лібералізації законодавства щодо виробництва, продажу, володіння та застосування вогнепальної зброї як невід’ємного права особистості для захисту свого життя, честі та гідності, а також життя, честі та гідності своїх близьких від протиправних посягань.

Завданнями УСА є: 
  • руйнування існуючих у суспільстві міфів та стереотипів щодо зброї;
  • підвищення культури володіння зброєю у суспільстві;
  • сприяння формуванню в Україні прозорого ринку зброї;
  • популяризація права на володіння зброєю як невід’ємного права вільної особистості;
  • популяризація стрілецьких видів спорту;
  • сприяння захисту прав та інтересів виробників і операторів зброї (мисливців, стрільців, власників зброї);
  • громадська ініціатива, експертиза та лобіювання законопроектів, спрямованих на лібералізацію законодавства щодо володіння та застосування зброї, а також на підтримку виробників зброї.

 

 

 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.

Підтримую

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!