Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Естонії відмовились перекладати закони російською мовою

Естонський парламент 17 вересня не підтримав ініціативу опозиційної Соціал-демократичної партії, що запропонувала доручити уряду перекласти 50 найбільш затребуваних законів держави на російську мову.

Соціал-демократи хотіли таким чином підвищити правову обізнаність людей, для яких естонська не є рідною мовою, а також ефективність надання їм правової допомоги.

Ідею перекласти на російську мову закони, що регулюють основні права і повсякденне життя людей, підтримали і різні громадські організації: центр політичних досліджень Praxis, Інститут балтійських досліджень, Естонський центр з прав людини, а також фахівці-правознавці.

Проте представники має більшість у парламенті коаліції Реформістської партії та партії Союз Вітчизни і Республіка відкинули пропозицію опозиції і запропонували виключити це питання з порядку денного парламенту. За цю пропозицію проголосували 35 депутатів, проти були 29 народних обранців. Частина парламентарів не брала участь у голосуванні. На засіданні були присутні 75 зі 101 депутата парламенту.

Міністр юстиції Естонії заявив, що його відомство не буде перекладати закони на російську мову, оскільки, на думку міністерства, інтерес до перекладу законів на російську не дуже високий у суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Павильно! Ще й гроші і час зекономлять.

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Правильно! Ще й гроші і час зекономлять.