Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Біля Києва випробовували зброю, якій немає аналогів у світі

На полігоні під Києвом пройшли випробування нової вітчизняної розробки - протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) "Корсар" виробництва конструкторського бюро "Луч", яке входить до складу Державного Концерну "Укроборонпром". "Корсар" перевершує протитанкові ракетні комплекси провідних світових виробників.

"Він призначений для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні - танків, БТРів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей - дотів, вертольотів, безпілотників", - коментує присутній на випробуваннях розробник комплексу - генконструктор профільного КБ "Луч" Олег Коростельов.

Дальність стрільби нового ПТРК - до 2,5 км, тобто вдвічі більше, ніж у гранатомета РПГ, причому ракета, що летить по лазерному променю, керована.

"Корсар" - комплекс нового покоління, і його повна розробка буде завершена вже цього року. Ми будемо першими, хто запропонує ринку готовий комплекс такого рівня. Поки аналогів у "Корсара" немає, хоча відповідні розробки за кордоном ведуться. По ряду параметрів він перевершує комплекси провідних світових виробників", - сказав генеральний директор Державного Концерну "Укроборонпром" Сергій Громов.

Довідка: Маса української ракети в контейнері - 13,5 кг, що на 2,5 кг менше ракети, яка випускається в США. Температурний діапазон застосування від -40 до +60 ° C. Американські ж і ізраїльські комплекси не розраховані на роботу нижче -20 ° C. "Корсар" українського виробництва легкий - ракета вистрілюється з плеча, її потужності достатньо для знищення практично всіх існуючих видів бронетехніки, а керованість забезпечує до 100% ураження цілі. Вартість "Корсара", за словами військових експертів, втричі нижче, ніж у зарубіжних конкурентів - близько $130 тис., а ракети - вчетверо ($20 тис.).

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...