Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Чому ми любимо фашизм

Категорія:

Спецтема:

Як говориться в одному старому єврейському анекдоті: «Ну, по-перше – це красиво». По-друге, фашизм – це Європа, з усією її історією, культурою та агресивної принадністю. Німецький націонал-соціалізм ХХ століття був тільки вивіскою, за якою стояли шеренгою всі, від Іспанії до Фінляндії, кожен зі своїм державним фашизмом.

Франція була фашистською наполовину, подивіться карту режиму Віші. Скандинавія була лояльною фашизму вся. Східна Європа, окрім поляків, чехів і сербів. Південна, крім греків. Та частина України, яку ми називаємо «прямо справжньою Європою», була фашистською. Навіть у Британії діяла фашистська партія Освальда Мослі. Військовий союз держав Осі – це був один до одного нинішній Євросоюз, з тим же розкладом сил. Тільки без мультикультуралізму, і дуже-дуже нетолерантний.

Якщо хто не в курсі, Європа, справжня Європа, завжди була нетолерантна. Везти звідти гуманітарну допомогу стали зовсім недавно.

Лицарські хрести, римські орли, військові ордени зі штаб-квартирами в середньовічних замках, – в першій половині ХХ століття це була не бутафорія для туристів. Те, що зараз помилково називається «європейськими цінностями», насправді цінності суто американські, і прописалися вони в Європі тільки за планом Маршалла. Європа ж толерантною не була ніколи, і толерантність її вбиває. А ми любимо Європу і не хочемо її смерті.

Ось карта з журналу «Есквайр», на ній нанесені всі відомі «Вікіпедії» люди за останні 2000 років.

Розумієте, чому ми її любимо?

Сімдесят років тому Європа прийшла до нас з вогнем і смертю, але отримала потужну відповідь. Була окупована, пограбована, згвалтована, обкладена даниною і зганьблена. Вона кається і платить досі, кається і платить, платить і кається. Але поки вона платить і кається за справи давно померлих предків, багато наших співвітчизників і далі її люто ненавидять. Ці товариші викликають тільки роздратування і гидливість, як шавки, що ритуально і гордо раз на рік облаюють скелет мертвого лева, не ними вбитого.

Дратує їх пафос і заяложені ритуали. Дратує, що отримавши у спадок від дідів разом з медалями і контрибуціями слово «фашизм», вони запхали в нього потрібне собі значення і вішають цей ярлик на кожного, хто їм не подобається. Дратує, що будь-який наш схвальний погляд у бік Європи вони називають «фашизмом». Дратує, що коли ми хочемо бути господарями на своїй землі, нас змушують відповідати за німців, які колись міряли один одному черепи.

Ми – українці, на українській землі, за владу українців. Справжня дикість у тому, що цю просту, природну формулу треба комусь доводити. Доводити, що наше прагнення бути головними на своїй землі – не «фашизм».

Коли ліванець приїжджає в Україну, торгує нашими дівчатами за кордон, багатіє на цьому, влаштовує з мешканок своїх борделів всенаціональні конкурси краси, організовує «жіночий феміністичний рух», ганьбить українок у всьому світі, видає сороміцькі журнали, прописується керівником на державному телеканалі, а на всі претензії починає волати про фашизм...

Коли негр з Африки приїжджає в Україну, сколочує секту за негритянським харизматичним зразком, оббирає масу українців до злиднів, багатіє, вплутується в грошові афери державного рівня, а на всі претензії починає волати про фашизм...

Коли єврей приїжджає в Україну, підминає під себе національне суспільно-політичне телебачення, багатіє, визначає, кому дати слово перед народом, а кому не дати, вимагає за це величезні гроші, а на всі претензії починає волати про фашизм...

Хочеться закусити губу і сказати: Значить, фашизм, так? ..

Буде вам, суки, фашизм. 


В тему:
Три прозріння антифашизму: 100% позитиву!
Чому влада рекламує фашизм
Як грамотно рекламувати фашизм
Раммштайн: Лівою два три чотири - Rammstein: Links 2 3 4 текст mp3
Чому братва безумствує?
Жарке Українське літо. Хай Буде!
День і ніч Європи
Фашизм чи солідаризм?
Нацизм і більшовизм
Німецький експеримент
Надцивілізація Волі
Пробуджену націю не зупинити!
Сучасність і солідаризм
Економіка самодостатності. Світовий досвід опори на власні сили

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Юрко Гірський.
0
Ще не підтримано

!Дуже сподобалася стаття, автору - ріспект! Жорстока реальність, і від неї подітись нікуди. !Треба всюди так називати все своїми іменами!

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Після прочитання цієї статті будь-яка нормальна людина яка ще "не в темі" замислиться!

Зображення користувача Грім Тіс.
0
Ще не підтримано

Щось видно мало у нас НОРМАЛЬНИХ людей... одні хахламалароССи-яничари продажні...
"Німі на панщину ідуть, і діточок своїх ведуть..."
Ми гордимося нашими міль’ярдерами – дивіться, у нас багато багачів!
А тре:
"Повставайте та вставайте, кайдани порвіте. І вражою злою кров’ю. Волю окропіте...!"

E=mc2

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Заповіт Шевченка треба виконувати. Тут уже без варіантів. Хоча... є ще один варіант - реструктуризація заборгованості.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Петро Підкова.
0
Ще не підтримано

Я - ЗА!
Хай Буде!

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Кабан Іклан.
0
Ще не підтримано

А що ви скажете про поклоніння фюреру? Чи це не властиво сучасному фашизму?

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Якось так склалося ще за совітів, що іноземців на нашій землі приймають як богів, бо ж це скандал, якщо він образиться. Все краще гостям,- звідки це? Мені сподобалася стаття, в лоб дати треба, бо прийшов в чужу хату, то сиди тихо і роби так, як каже господар.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!