Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

27 травня - запрошуємо на запис телепрограми про телегонію

Категорія:

Світ:

27 травня о 12.00 у Києві відбудеться запис програми "Говорить Україна" на тему "Телегонія". Якщо вам цікава ця тема, пишіть Антоніні Піховшек на ел. адресу а[email protected] 

Телегонія (від грец. Τηλέ — далеко та грец. γονε, γονος — народження, породження; «віддалене народження») — уявлення в галузі репродуктивної біології, яке полягає у тому, що спадкові ознаки попередніх (особливо першого) статевих партнерів самиці можуть передаватися у тій чи іншій мірі усім її наступним нащадкам.

Суть явища телегонії полягає в тому, що перший статевий партнер дівчини, що стає жінкою, впливає на її майбутнє потомство, навіть якщо воно буде не від нього. Докладніше про це у статті: Автограф першого спермія.


В тему:

Телегонія: явище першого самця

Нація з погляду біології. Неполіткоректні висновки

Раса проти розпусти

Принцип моногамності

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

У оповіданні «Повернення» (або планування майбутнього) Анатолія Михайловича Висоти, згадується про роздуми люблячої один одного молодої пари, Олекси та Ярини, чи варто зачинати нову сім’ю після минулих статевих зв’язків обох - вони дізналися про явище телегонії... Згадується також про обряд очищення від телегонії.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Це ще не обряд, а тільки підняття теми. Очиститися від колишніх статевих зв’язків непросто.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.

Все усі вже розуміють. Ця тема, та ще і її "пережовування", щось таке... "смурне".

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

потрібно, щоб така інформація була на поверхні - щоб людина, яка, якраз, ще про це не здогадується, могла випадково отримати/натрапити на цю інформацію.
Тим більш - це ж новина. НО має звичку їх висвітлювати ;)

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Сергій Остапенко.

mail.ru - ? Арсен Дубовик, а чому в нас "mail.ru". Чи це Ваш спонсор?

Хай Буде!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

... Не зрозумів ... ? ...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Зображення користувача Олена Каганець.

е-мейл RU в Україні - це маразм

Рамірес відмовився від замовлення через те, що воно надійшло з України з поштової адреси mail.ru. Про це він повідомив, перебуваючи у Лондоні. «Можливо, ви там в Україні і звикли до подібного, але тут такі вибрики не проходять. Якщо він дійсно живе в столиці України, а не десь у Росії, е-мейл має бути ua».

https://www.ar25.org/article/snayper-ramires-e-meyl-ru-v-ukrayini-ce-marazm.html?id=21092

Зображення користувача Іван Криниця.

Ви мене, Олено випередили на півкорпуса. :)))

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Шановні, пани Сергію і Арію та пані Олено! Дякую Вам, що ще раз долучили аудиторію до болючої теми. !Мені так само, як і Раміресу здається маразмом такий стан речей, коли українці використовують "е-мейл RU в Україні"! Мені не зрозуміло, чому це "приклеєно" до мене?... ;)
Питання залишається вікритим - ........ (чекаю пояснень). Ще раз дякую.
Звучимо!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Сергій Остапенко.

!Публікація Ваша!: "..Якщо вам цікава ця тема, пишіть Антоніні Піховшек на ел. адресу а[email protected]..."
Тому і питання Вам.

Хай Буде!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Сергій Остапенко каже:
!Публікація Ваша!: "..Якщо вам цікава ця тема, пишіть Антоніні Піховшек на ел. адресу а<a href="mailto:[email protected]" rel="nofollow">[email protected]</a>..."
Тому і питання Вам.

Дякую за відповідь.
А тепер "Увага!" - "Гравець: Народний Оглядач"
Отож, будьмо уважні, пане Сергію ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Вибачаюсь. Збили коментарі "... «Повернення» (або планування майбутнього)..."

Хай Буде!

Зображення користувача Олена Каганець.

Я перепрошую, пан Арсен, якщо помилилася... Побачила, що пан Сергій поставив Вам питання щодо mail.ru, і одразу згадала про Раміреса. То й дала посилання.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

З mail.ru пов'язана Антоніна Пішовшек. Чи пов'язана вона з В'ячеславом Піховшеком?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Піховшек повертається
Медиа :: Новости СМИ 2006-10-30 13:16:38 Iнтернет-репортер

Януковича підсилюють важкою артилерією: «демон» української журналістики за версією революційного Майдану 2004 р. знову повертається на «1+1». Сьогодні відбудеться анонсоване повернення в ефір ток-шоу «Епіцентр» на чолі з В’ячеславом Піховшеком. Точніше, це вже не ток-шоу, а прес-клуб. Аналітичний виклад подій тижня, як це було до Помаранчевої революції. Щоправда, зараз нам обіцяють об`єктивність

Журналістика – складна штука. Сьогодні ти пишеш і говориш одне, а завтра може прийти новий власник і поставити тебе перед вибором: або робиш, що я вимагаю, або шукаєш нове місце роботи. Не знаю, чи так було з Піховшеком з приходом на пост прем’єр-міністра Віктора Януковича і початком підготовки «єдиного кандидата від влади», але факт разючої зміни, точніше, «демонізації» журналіста, очевидний.

І якщо на самому початку «Епіцентр» був справжнім ток-шоу, де висловлювали думки різносортні експерти, політики, журналісти, де Україна побачила Георгія Гонгадзе, то потім він став рупором кумівської пропаганди, коли Піховшек «аналізував» політичні події в Україні у кращих крадіях медведчуківських темників.

Мені чомусь пригадуються два моменти. Перший – це коли російське аналітичне агентство з промовистою назвою «Кремль.org» взяло інтерв’ю після теледебатів перед другим туром президентських виборі у «професіонала» – В’ячеслава Піховшека.

Ті дебати хоча й не були провалом, але закінчилися поразкою Януковича, бодай і не такою очевидною. Але тоді Піховшек буквально переконував «Кремль», що єдиний кандидат перевершив свого опонента. Цілком імовірно, що та інформація справді назначалася для «Кремля», але не того, чий сайт висить в Інтернеті, а того, який продовжує пильним оком спостерігати тепер уже за втраченими республіками і робить неотесані кроки для відновлення «Союзу нерушимого».

Інший факт. Понеділок, 22 листопада. Весь Київ, Україна протестує. Протестують журналісти, а телеканал «1+1» іронічно називають «1+1. Піховшек і оператор». Пан В’ячеслав продовжує наодинці вести телемарафон «Вибори-2004» і запевнювати аудиторію, що на Майдані нічого не коїться, що опозиція в агонії і все минеться.

І ось через три дні журналісти студії «1+1» позбавляються тиску, а Піховшек ганебно йде у відставку. Але він незабаром повернувся. Відсидівшись та почекавши, пока нова влада не захлинеться у внутрішніх суперечках, він повертається на «1+1» вести разом з Ольгою Герасим’юк програму «Іду на Ви». Попервах Піховшек хвилювався, давався в знаки негативний імідж, але згодом він освоївся і почав нагадувати звичайного себе: десь зманіпулював фактами, якісь притягнув за вуха, перекрутив, дав оціночні судження.

Якось так співпало, що повернення Піховшека збіглося з активізацією Віктора Януковича. Це, звісно, збіг.

А от нинішнє повернення «Епіцентру» зовсім випадково співпало із загостренням конфлікту між Банковою і Грушевського – Президентом і Прем’єр-міністром, особливо у світлі різних заяв обох Вікторів з приводу євроатлантичної інтеграції України та переходу пропрезидентського блоку в опозицію.

Підсилення Секретаріату Президента та переформатування його команди наряду з відвертими невдачами уряду і парламенту (це і ціна на газ, яку Партія регіонів обіцяла знизити, досі не прийнятий бюджет тощо) поставило за необхідність повернення старих вірних кадрів для інформаційної атаки. І тут Піховшек буде дуже доречний, адже не дивлячись на відверту суб’єктивність, він класний журналіст – професіонал. Хоча і діє неетично.

Чому саме Піховшек і чому «1+1»? Роднянський пояснив, що повернення В’ячеслава в ефір не стане причиною втрати глядачів, адже «проблема була не в тім, що В’ячеслав Піховшек вважав обов’язковою перемогу Віктора Януковича, а в тім, що у програмі не було альтернативної точки зору». Тепер вона, за словами керівництва каналу, має з’явитися.

Я ж дозволю собі припустити, що піти на такий крок після подій 2004 р. та невдачі «Іду на Ви» могло спровокувати пана Роднянського нестабільна ситуація з каналом, адже навколо нього як велись скандали і суди з приводу власності, так і продовжуються. Тому, після повернення до влади донецької команди і конфлікту з Президентом, він міг одержати певні преференції від Януковича і повернув «Епіцентр». І тепер на каналі склалася дивовижна ситуація: у неділю події аналізуватиме Олесь Терещенко, а наступного дня виступатиме Піховшек. Який комерційний зиск від такого у каналу, можна лише здогадуватися.

Звісно, можна тішити себе надією, що новий формат «Епіцентру» буде об’єктивним і цікавим. Можливо, так воно навіть і буде на початку. Але чомусь не віриться, що Піховшек не продовжить те, що він не закінчив два роки тому. Тим паче, з’явилися нові обставини: Віктору Федоровичу конче необхідна підтримка на загальнонаціональних каналах, а хто як не Піховшек з «Епіцентром» може її надати?

Так чи інакше, сьогодні ввечері ми наочно подивимося, яким буде старт «Епіцентру» і якою буде поведінка Піховшека. Зазвичай перед стартом прийнято говорити «Щасливої дороги». Та чомусь у цьому сенсі язик не повертається вимовити ці слова.
Василь КОЛОМІЄЦЬ

Оригинал статьи: http://rep-ua.com/52549.html

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.

Ви самі можете її про це запитати електронним листом.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Питання. Чому автор - "Гравець: Народний Оглядач"?

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.

Бо це не авторський матеріал, а повідомлення від тележурналістки.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Інфа англійською, я її не знаю, а тому даю вам її почитати..
Там по великому рахунку іде як я розумію заперечення телегонії, але як на мене то все одно це було б цікаво почитати про телегонію на англійській, а то за всі мої 8 років дослідження цієї теми, я наприклад ще ні разу не читав про телегонію на англ.=(
http://rspl.royalsocietypublishing.org/content/65/413-422/243.full.pdf

Зображення користувача Миро Продум.

На цій телепередачі треба підтримати прихильників телегонії. Для цього і дали це оголошення.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Цікаво, як пройшла телепередача? Поділіться хто небудь, будь ласка.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

!Увага!
!За посиланням "Націю врятують незайманки" інша стаття!
Поправте, будь ласка.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)