Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай

Бог - Любов - Жінка

Є очевидним, що жінку в Україні шанували, є найглибше коріння цій пошані і коріння цієї пошани сягає доволі глибоко, і це відбувається на підсвідомому рівні. Жінка є матір"ю, народжує нові життя, і чоловік підтримує і охороняє ці нові життя, адже і він є сином якоїсь мами.

 

Одним реченням все сказано, надіюсь, що від чоловіків отримаю багато квітів, кинутих мені під ноги.

"Хто не любить, той не пізнав Бога, бо Бог є любов» (1 Ів 4:08). "

Бог є Любов - це записано від апостола Івана . І священники пояснюють ці слова, хто і як може: любов до Отця, Сина і Святого Духа; любов - це синонім Ісуса Хреста; любов Творця до людей, через що Ісус прийняв страждання і т.д. ...

 Богиня Любові (кохання)  і Життя є жінка. Вже знаємо, що ці маленькі статуетки жінки-матері, які розкидані по світу, багато тисяч років були символом арійського егрегора-Бога і поширилися вони з України. Якщо є інші Боги-егрегори, то саме егрегор Бога- Кохання-Любові-Жінки- є найсильнішим, бо найдавніший з поміж інших; також жінка є символом Води, яка освячує. Дух нісся з водою і створилося - Кохання, яке надає Життя.

 Ось і  прояснилася роль символу жінки. Сходень, сходинка, фундамент, опора. Хрестос прийшов пізніше, і всім заповідав про любов ( але чомусь це трактувалося по-іншому і все заплуталося). Вірменська апостольська церква, до прикладу, яка зберегла свої витоки, молиться тільки діві Марії ( образ Життя) ; українська трипільська культура також збігається з образом жінки..

Також знаємо, що цей образ давньої жінки (археологічні знахідки), поступово мінявся і на сьогодні перетворився в образ Діви Марії.

Загалом, то  молимось ми богу Кохання і Життя. І  всім підходить такий образ, нема таких, хто цього сьогодні не хотів би мати.

Так,  в жінок є якась особлива роль, коли вони так уславлені.  Жінки співали духовні пісні, вібрацією жіночого голосу виступали ланкою поєднання зі Всесвітом , і таким чином підтримували гармонію на землі.  Саме жінка (своєю присутністю) може щось освячувати, подібно, як властивості води, що роблять дива.  І це можуть робити багато жінок і не треба бути особливою дівою Марією.

Дослідили, що звуки скрипки мають вплив на Галактику, на електромагнітні хвилі, на їхню густоту. Особливо  впливають   дві нижні ноти на скрипці. І стає зрозумілим, чому в церкві тримають музичний інструмент орган.

І дивним здається сьогодні, що чоловіки є священиками,  якраз колись було все навпаки.  Чоловіки були охоронцями, а жінки співали і освячували. Дух божий нісся з водою, а вода є проникливою, видозмінено-терплячою і в ній закладені образи життя.

 Ще з Візантійських часів , проводили кастрацію хлопчиків з однією метою - співання в хорі церкви, бо для церкви потрібен тонкий голос. Очевидно, що пішло перевернення, з ніг на голову. І, надалі, інквизиції, які знищували чаклунок-жінок і спотворили їхню роль. Очевидно, що тонкий ніжний голос є для Духу чутливим і таким чином йде поєднання три в одному. Сьогодні всім жінкам і дітям треба співати-- ось секрет поєднання духу і матерії. Душою, яка поєднує виступають жінка і дитина і збігається з образом діви Марії.

Є очевидним, що жінку в Україні шанували, є найглибше коріння цій пошані і коріння цієї пошани сягає доволі глибоко, і це відбувається на підсвідомому рівні.  Жінка є матір"ю, народжує нові життя, і чоловік підтримує і охороняє ці нові життя, адже і він є сином якоїсь мами.

Досліджено, що ДНК жінки є більш давнє , ніж чоловіче , то можна скласти уявно-приблизну картину: - Давні арійці, чоловіки та жінки жили в гармонії та появився завойовник , який зруйнував їхнє царство боже. Жінка зберегла в генофонді пам"ять, а чоловіча пам"ять ДНК обірвалася, бо прийшли нові чоловіки-завойовники.

Історія показує, що жінку довго не допускали до ролей в театрі і в церкві, чоловіки переодягались в жінок і грали їхні ролі. Священики сьогодні є переодягнені в жінку, ще з давніх часів, з традицією маскування під жінку, бо забрали їхню роль.

І виходить, що арійським чоловікам необхідно озброїтись для безпеки всіх , а жінці і дітям - співати духовні пісні, чаклувати, тобто, виконувати обряди і з"єднувати дух з матерією. Відомо, що чоловік більш далекоглядний матеріаліст, а жінка - схильна до чутливості; чоловік розвиває технології, а жінка є природна мудрість, інтуїція і знає, як дати лад.

І вже знаємо, що тільки в поєднанні двох початків маємо гармонію і силу.

Жіноча пам"ять , ДНК , тримає багато і , надіємось, що жінка може це відновити і використати. Сьогодні завойовники- чоловіки вже доживають останні дні свого правління, і прийшов час, який сам все поставить на місце. Наші арійці-чоловіки вже підказують нам в якому напрямку рухатись, отож, вчімося , жінки-матері.

Священний Грааль також поєднується з жінкою, адже це є чаша є життя.. Можна вважати , що український "трИзуб" є символом чаші Граалю, до того ж, вірмени називають такий знак деревом життя. Надіюсь, що українське красиве слово на символ життя найдеться: джерело, мелодія, голос життя або інше влучне слово сенсару. І виходить, що цей символ на українському прапорі вже є сакральним.    Радіймо!!!

 

 

 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.

"Є очевидним, що жінку в Україні шанували, є найглибше коріння цій пошані і" - коріння цієї пошани сягає доволі глибоко, і це відбувається на підсвідомому рівні.
"розповсюдилися вони з України" - поширилися вони з України.
"голос являється" - голос є. Являтися може щось у сні.
"співпадає" (русизм)- збігається.
"жінка довго не допускалась"- жінку довго не допускали.
"священники" - одне н.
"жінка схилена до чутливості" - жінка схильна до ...
Загалом цікаві міркування, проте варто виразніше викладати думки.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Сергій Середина.

до речі, новітня історія України починається із знаку Деви -
24 серпня 1991 року - адже це початок знаку Деви в рік Кози?

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Чула одного астролога, який каже, що для України краще, коли свято незалежності перенесуть на 1990 рік, приурочити до попередньої дати ( не пам"ятаю) і так буде сприятливіше для країни.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Сергій Середина.

це Олег Ястребов?
Вплив Венери на Україну в ХХ столітті
1990 рік Венери
16 липня 1990 р. у Києві Верховна Рада УРСР затвердила Декларацію про державний суверенітет України.

Україна в роки Сатурна у ХХ столітті
1991 рік Сатурна

Чому саме так? Напевно, це пов'язано із семикутною зіркою магів.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дякую, Оксано! Я так старалась швиденько виправити всі огріхи.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Я можу повикидати слова " можливо, мабуть, певно", в чому є мої переконання. Можу перетворити статтю на грім, тільки, чи сприймуть це чоловіки ?

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Можливо, мабуть, певно не варто. Думаю, ви б не хотіли, щоб чоловіки це не сприйняли...

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Якщо ці слова органічно вливаються в текст, то хай будуть. Вони часом у нашому мовленні згладжують гострі кути.

Творімо разом мову Сенсар!