Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
 • Відвідувань: 5
 • Переглядів: 5

Велика Скуфія нових аріїв

Вважається, що техніка, на відміну від тварин, не має душі, є мертвою. Це не зовсім так: техніка вже має зародки душі. Річ у тім, що  будь-яка сутність, що має назву, автоматично стає центром тяжіння для формування егрегору – психоінформаційного банку, що твориться думками і емоціями людей.

Попередня стаття: Відновлення Гри: арії, або гіперборійці

Кожного разу перехід людини на вищий цивілізаційно-расовий рівень супроводжувався творенням нових союзів. Першим головним союзником неоантропів була мікрофлора першого типу, спро­можна синтезувати з повітря всі необхідні для людини речовини.

Наступна, борійська раса встановила союз з рослинним світом і мікрофлорою другого типу, що допомагала людині легко засво­ювати живу рослинну клітковину.

Арійці взяли в союзники молоч­них тварин, курей і бджіл, проте поступово втратили зв’язок спочатку з синтезуючою мікрофлорою, а потім і з засвоюючою. Їх вимушеним союзником стала утілізуюча мікрофлора, яка допома­гає позбутися непропорційно великих завалів мертвої їжі.

Нова людська раса – нові арії –  постала перед викликом творчо переглянути колишні союзи і створити нові.

Примирення з союзною мікрофлорою

Найважливішою для нас є синтезуюча мікрофлора-1, яка дає людині харчову автономність. Її значення особливо зростає в умовах хімічного і генетичного забруднення навколишнього середовища. Проте відновлення союзу з мікрофлорою-1 нере­альне в ситуації домінування утилізуючої мікрофлори-3, яка займає в організмі майже весь доступний для мікрофлори простір.

Отже, спочатку треба звільнити місце для союзника. Це досягається прискореним відновленням мікрофлори-2, яка в більшості людей також перебуває у пригніченому стані. Для відновлення союзу-2 потрібно поступово збільшувати споживання сирої рослинної їжі, якою живиться мікрофлора-2. Ознакою відновлення союзу-2 є такий стан, коли людина наїдається самою лише сирою рослинною їжею.

Як відомо, завдяки автолізу сира їжа засвоюється з мінімальної кількістю неперетравлених решток. Це автоматично зменшує потребу в утілізуючій мікрофлорі, її кількість зменшу­ється, відповідно звільняється простір для мікрофлори-2 і мікрофлори-1.  

Для відновлення союзу-1 треба не тільки звільнити простір для мікрофлори, а й дати їй підживлення. Енергією для  мікрофлори-1, як ми вже говорили, є концентрований ефірний потік. Для його отримання треба перебувати у стані святості або близько до нього. Інтенсивною технологією концентрації ефірного потоку є читання Живого Слова.

У зазначений вище спосіб ми поступово відновлюємо баланс трьох типів мікрофлори – відновлюємо великий внутрішній союз, за якого головну роль виконує мікрофлора-1, при необхідності долучається мікрофлора-2 (наприклад, при отриманні вологи з фруктів) і мікрофлора-3 (для утилізації неперетравлених решток).

Внутрішнє примирення – найголовніша умова четвертого цивілізаційно-расового переходу, адже мікрофлора – це 90% всіх клітин людського організму і 99% його метагеному. Тож можна сказати, що союз із внутрішньою мікрофлорою важливіший за союз із десятьма зовнішніми союзниками. Після примирення зі своїми природними внутрішніми союзниками можемо зробити наступний крок – залучення зовнішніх союзників.

Технотронний союзник нової раси

Активне творення техносфери започаткували ще трипільці 75 століть тому, хоча воно було далеким від нинішнього техноло­гіч­ного буму. Головна увага перших аріїв була звернута на вдосконалення вже існуючих «природних механізмів» – йдеться про одомашнення рослин та тварин, їх селекцію та масове розведення. Натомість творення техніки було принципово новою діяльністю. Першими складними механізмами стали віз-мажа (від якого походить слово «машина») і ткацький верстат.

Вважається, що техніка, на відміну від тварин, не має душі, є мертвою. Це не зовсім так: техніка вже має зародки душі. Річ у тім, що  будь-яка сутність, що має назву, автоматично стає центром тяжіння для формування егрегору – психоінформаційного банку, що твориться думками і емоціями людей. Наприклад, якщо є тарілка, то люди вже думають про неї, відчувають певні емоції, а все це формує егрегор під іменем «тарілка».

Саме тому люди ще з давніх часів давали імена технічним пристроям, передусім зброї, наче живим істотам. Пам’ятаєте  «Ескалібур»  – магічний меч короля Артура? Наявність імені формує егрегор, який може використовувати накопичену енергію для того, щоб меч рубав метал наче дерево, а куля, навіть вистрілена наосліп, летіла точно в ціль. Цих егрегорів ще називають «богами» (з малої букви), тому «багатобожжя» – це знання егрегорів і вміння ними керувати.

Наявність психіки у технічних пристроїв стає особливо помітною в наш час, коли техніка стає інтелектуалізованою. І це тільки перші кроки «штучного інтелекту». Розумна техніка, передусім комп’ютери і смартфони, вже стала важливим союзником для мільйонів людей. Але, як ми вже говорили, зворотньою стороною будь-якого союзу стає взаємна залежність. Швидке ускладнення техносфери, особливо на тлі розумової деградації людини, веде до того, що інтелектуалізована техніка починає керувати людиною. Наприклад, автомобіль з бортовим комп’ютером і системою навігації: він уже краще водія знає, куди треба їхати. 

Як керувати такою технікою? Тут згодиться арійський досвід керування тваринами. Щоб тварини тебе слухалися, до них треба ставитися з любов’ю і давати їм гарні імена. Почніть зі свого комп’ютера чи смартфона – вони найбільше виявляють якостей живих істот. Дайте їм гарні імена, розмовляйте з ними, тримайте їх у чистоті, оновлюйте «залізо» і програмне забезпечення, видаляйте інформаційне сміття.

Любіть їх – і їхні егрегори любитимуть вас. Це проявиться в тому, що техніка краще працюватиме, а в деяких випадках навіть сама буде ліквідовувати збої в роботі, знаходити потрібну інформацію, робити підказки і навіть телефонувати тим, кому треба. Але щоб чудесні властивості технічних егрегорів проявилися на повну, треба піднятися у «простір чудес» – простір позитивних подій, який прийнято називати Простором волі або Царством божим. Досягайте святості – і тоді техніка дедалі більше ставатиме вашим вірним другом.

Але пам’ятайте, що подібно до домашніх тварин, техніка слухається сильних і опирається слабким. Тому для керування інтелектуальною технікою треба розвивати власний інтелект. Його фізичним інструментом є головний мозок, а для його розвитку потрібні інтелектуальні навантаження і якісне живлення. Найкращим паливом і будівельним матеріалом для мозку є лактат, який виробляється одним-єдиним способом – інтенсивними фізичними навантаженнями.

Лактат найбільше потрібен для підтримки оперативної пам’яті. Її значення критично зростає сьогодні, коли доводиться одночасно тримати в голові дедалі більші обсяги інформації і швидко ними оперувати. Швидка пам’ять вимагає швидкого палива – лактату. Тому дуже корисно, якщо поряд з вашим комп’ютером буде турнік, бруси, гантелі, штанга, тренажери та інші корисні «цяці». І чим цікавішими і приємнішими вони будуть, тим легше тіло включатиметься у гру з виробництва лактату.   

Велика Скуфія переможе! 

Як ми вже знаємо, розвиток Українського геосоціального орга­нізму відбувається циклічно. Кожний культурний спалах цього пульсара супроводжується формуванням великого об’єднання, яке в арійській традиції позначається словом Скуфія (Скупія), тобто «скупчення, скупщина, зібрання, союз». У новогрецькій мові, яка поширилася з початку 2 тисячоліття, давнє слово Скуфія часто вимовляли як Скіфія. Проте в наших літописах вживалося пер­вин­не ім’я, наприклад: «В літо 6415 (907) пішов Олег на греків, Ігоря зоставивши в Києві. І взяв він багато варягів, і словен, і чуді, і кривичів, і мері, і полян, і сіверів, і деревлян, і радимичів, і хорватів, і дулібів, і тиверців... Всі ці звуться Великая Скуфь» (Повість врем’яних літ. Літопис (за Іпатським списком). – Київ: Радянський письменник, 1990. – С. 42/43).

Сучасна Україна стоїть на порозі творення нової Великої Скуфії. Проте в умовах четвертого цивілізаційно-расового пере­ходу цей термін набуває глибшого сенсу – він означає відновлення всіх давніх союзів і творення нових союзів з:

 1. харчовими союзниками арійської людини, що дають нам живу рослинну їжу, а також молоко, яйця і мед, які особливо важливі на перехідному етапі від мертвої до живої їжі;
 2. внутрішньою мікрофлорою, яка робить людину енерге­тично самодостатньою:  завдяки їй людина може мало їсти або й взагалі обходитися без їжі, використовуючи тільки воду з джерел і вологу з фруктів;
 3. зовнішнім природним середовищем і усім прекрасним Всесвітом, що його сотворив добрий і досконалий Бог-Творець;
 4. своєю власною духовно-божественною сутністю – частинкою Творця Всесвіту, втіленим гравцем;
 5. арійськими богами-егрего­ра­ми: варновими (Велес-Хрестос, Перун-Миха, Дажбог-Никола), загальнонародними (Небесний Батько Брахма-Сварог, Богоро­диця-Покрова-Україна), спеціалізова­ними (професійними, територіаль­ними, мистець­кими, ігрови­ми, родовими, корпоративними);
 6. передовою техносферою: комп’ютерами, зброєю, домаш­німи і промисловими рóботами, створеними власноруч соціаль­ними мережами;
 7. давніми арійськими святими, праведниками і героями;
 8. україн­сь­ки­ми етнічними громадами всього світу;
 9. іншими арійськими етносами планети.  

Творення нової Великої Скуфії вимагає всеохопних перетворень не тільки світогляду, організації та технологій, а й фізіології людини та її способу життя. Єдиним інструментом, спроможним здійснити тотальне перетворення суспільства, є Тотальна Освіта. Всі інші способи є утопією.

Тому нова українська нація має стати глобальною ОСВІТНЬОЮ державою-громадою, що об’єднує українців усього світу спільною вірою і спільною справою: «Ви – сіль Землі. Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Так хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачачи ваші добрі вчинки, прославляли вашого Батька, що на небесах» (Нагірна проповідь).

Вам сподобалась ця публікація? Підтримайте Народний Оглядач!

Наші інтереси: 

Внутрішня гармонія - найбільше багатство кожної людини. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

!Хай долає Велика Скуфія!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

!Хай долає Велика Скуфія!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую! Я з самого початку читання ЖС помітила, що зникає голод після читання. І зараз помітила, що упорядкована вода (добавляю лід і п"ю через 20- 30 хв.) також дає енергію і зникає голод. Помітила, що забуваю про їжу і живіт не кличе їсти. Бажання їсти виникає по запахах і при згадці смакових рецепторів в роті. Хочеться посмакувати, так сказати, як відчути свято. Бо харчуватися водою і ефіром, то смаку ніякого і задоволення ніякого.Ха-ха.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Я згадую про їжу, коли треба відпочити або просто переключитися на щось інше. Фактично, заради нових емоцій. Для сніданку зазвичай вистачає яблука або морквини. Щоправда, при першій нагоді читаю вголос або про себе Живе Слово.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Файна думка: багатобожжя - це знання егрегорів і вміння ними керувати.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Надзвичайно цікава мета і спосіб її досягнення.Використовуючи сучасну наку і техніку ,та Живе Слово, очищене Євангеліє українці мають шанс повернутись або досягти Царства Божого, Райського Саду.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Данило Майоров.
0
Ще не підтримано

Тотальна Освіта Тотальній Любові через Тотальну Гру!

І повіє огонь новий з Холодного Яру!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Тримати тіло здоровим є обов'язок ... В іншому випадку ми не зможемо зберегти наш розум сильним і ясним.
Будда

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Геніальні думки! Хай звершиться во благо людства!

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Олександр Пастух.
0
Ще не підтримано

"Всі інші способи є утопією." Утопія в якому сенсі?

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Мається на увазі, що без просвітлення українського народу Україна не перенародиться і не спалахне новим пульсаром.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Так все-таки Скуфія чи Третій Гетьманат? Нічого не розумію...

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Третій Гетьманат - це і є Велика Скуфія, тільки з наголосом на аспект симбіозу. Принципи ті ж самі: цілеспрямованість, компетентна виборність, відповідальність, ієрархія, соціальна мобільність, підтримка всього сильного і красивого.
Чим більше над цим міркую, тим більше переконуюсь, що для перемоги у нас лишається один-єдиний варіант стратегії. Він буде не просто оптимальний, а взагалі єдиний. Всі інші ведуть до катастрофи. Це те, що називається пройти через "вушко голки" еволюційного добору і боротьби за існування.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!