Спецтема:

Категорія:

Блоги - аріянам! Революція

Як бачимо, блог має всі шанси стати інтелектуальною практикою нових аріїв, аріян. У нас є на це всі причини і всі можливості. Залишаєтсья тільки бажання або вольове зусилля, в корні якого також стоїть бажання...

"писання збуджували уяву людей і викликали їхнє зацікавлення хрестиянською тематикою, тож були наче першим щаблем у засвоєнні Хрестового вчення." - ПБК

"Більшість населення витрачає свої нерви й енергію на слідкування за меншістю населення і її проклинання. Звідси одні знесилені і затуркані, інші - озлоблені і прокляті. Весело живемо! А що буде, якщо хоча б 20% населення усю свою енергію і фантазію спрямують на допомогу собі і владі стати кращими? "Слабо?""  - Якби я був гетьманом...

Писати статті корисно: під час написання, ставлення формуються в завершені позиції, відчуття стають баченнями, щось інтуїтивне набуває форм, речень. Відбуваєтсья певна кристалізація думок і бачень.

Пишучи статті, ми повертаєм свою думку навиверт - вона вже тече не всередину, а виливається назовні. Думка отримує новий "атрибут" - "сформований для сприйняття матеріал". Такий "атрибут" думки значно покращує роботу пошуковим ботам в наших мізках.)

Роблячи статті, ми зв’язуємо їх з спорідненими, гіпертекст, "в тему", те ж саме відбувається і в нашій голові, коли ми сприймаємо нову інформацію чи "редагуємо"/"форматуємо" уже там наявну. Ми з’єднуєм її, створюємо "перепосилання", що з часом призводить до цілісного світогляду, суцільного мультимедійного інтерактивного гіпертексту. Також, написання, і оформлення сатті матеріалами - це справжнісінька гра в асоціації. Написання статей вчить на підсвідомому рівні шукати зв’язки і з’єднувати. Як в голові, так і у блозі.

Один з "наріжних каменів" аріянства - логічність, аргументованість і доказовість любих поглядів. Ідея чи відчуття повинні набути чіткої форми, зформуватись і потім реалізуватись. В цьому всьому (!) нам допомагає написання статей. Ми маємо можливість "оприлюднити" свої бачення. І на шляху оприлюднення нам приходиться "допрацьовувати" ті штрихи картини, які ми лінувались зробити для себе.) Це такий собі ідеал "добровільно-примусової" форми взаємодії. В даному випадку, ми це робимо самі з собою. Виступаємо самі собі керівництвом, і підганяємо себе, ледачого, на будівництво самого себе! Ну не фантастика?!) Як мінімум, статті можуть нам показати, щó насправді ми знаємо і чи взагалі маємо розуміння того, про що зібрались писати.

Як мислим, так і говорим. Слідкуючи за мовою, вчимось слідкувати за думками. Розробляємо одну з невидимих "розтяжок" свідомості. Слідкувати за мовою - дуже корисне заняття, особливо для чоловіків. Писати статті - ще корисніше. Це як "важка артилерія" програміста - логування всіх подій серверу. Так само і друкований текст - це логування думки. Якщо вирівнювання мови, під час розмови, часто нагадує гру стилю екшн, то текст - це чистої води пошагова стратегія. 

Тут ми можемо зайнятись стратегією своєї мови і думки, аналізувати і відпрацьовувати своє мислення. Бо мова з’являєтсья з глибини душі, попадаючи на світло отримує форму - слова, які свідомістю формуютсья в складні побудови (міркування "про себе"), і тільки після цього думки виходять на зовні. У випадку з текстом - ми, працюючи над побудовою речень, вчимо нашу підсвідомість правильному мисленню. Це важлива думка, яку варто розуміти. Коли ми це зрозуміємо, нам захочеться писати, писати, писати, писати.. ) А якщо відчуємо, як відбуваєтсья гімнастика невидимих душевних сухожиль, будемо отримувати від цього неабияке задоволення! Вправи по розвитку гнучкості в спортзалі "відпочивають").

Отже, блог може допомагти нам кристалізувати світогляд, зробити свідомість гнучкою а підсвідомість чистою. Це прекрасна новина! Так ще й від цього процесу можна отримувати задоволення! Просто фантастика! "Це чудо, і це факт" (Олександр Філатович)). Також блог швидко допоможе зорієнтуватись, які сфери нам по справжньому цікаві і в яких ми компетентні - писати же ж будемо про дійсно цікаві для нас теми, і в яких ми можемо зформулювати думку. 

Але це тільки одна сторона медалі - це позиція зі сторони пишучого. Давайте глянем, як там "рішка". Відкриваєш любий сайт новин, чи портал зі статтями, чи стрічку новин у соц.мережі, і... не знаю, чи ви це уявляєте.. в середньовіччі в Європі помої (туалет+відходи води) виливали просто на вулицю... А ходили по дошках, покладених наверх, щоб взуття не вимазувати... Ото приблизно таке зараз в інформаційному просторі. Про це все більше людей починають говорити, про "хороші інформаційні європейські традиції", назвем це так. Але мало хто підходить до цього конструктивно. "Заткнути" сучасну інформаційну помийну трубу без серйозної цензури в інтернеті не вдасться. Зробити серйозну цензуру в неті також не вдасться). А от витісняти, розбавляти потік бруду чимось чистим - це ми мóжемо робити. До цього вже додумались сотні мислячих людей. Але це сотні, а нас, як співаєтсья, мільйони...

Ех, якби ж ті десятки тисяч патріотів в вишиванках та й взялись за очищення нету від лайна... А ще краще - за наповнення його чимось корисним! При таких розмірковуваннях, варто пам’ятати, що починати міняти світ треба з себе і що легше змінити себе, ніж світ.) Тому, якщо ми облишимо скиглення про те, як все кепсько, і візьмемось за наповнення нету чимось корисним/конструктивним, можливо й зможемо вплинути на ситуацію. Або принаймні, дати приклад для наслідування. Це ж євангельський принцип - вчи прикладом. Якщо будемо нести добро в інформаційний простір, будемо чинити, як казав Вчитель - іти і навчати. З попередніх статей ми знаємо, що саме так і чинили аріяни.

02thereisagodinyou.mp3

Як бачимо, блог має всі шанси стати інтелектуальною практикою нових аріїв, аріян. У нас є на це всі причини і всі можливості. Залишаєтсья тільки бажання або вольове зусилля, в корні якого також стоїть бажання... 

"Царство Боже здобувається силою, і ті, хто застосовують силу, схоплюють його" (Мт 11.12)
"Тепер же хто має калитку, хай візьме так само й торбу; хто ж не має, хай продасть свою одежу й купить меч." (Лк. 22.36)

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка