Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Купляємо і поширюємо 13-й випуск Народного Оглядача

Категорія:

Це видання допомагає політично зорієнтувати українців (в т.ч. щодо парламентських виборів), а також сприяє розблокуванню свідомості від іудохристиянської отрути - найголовнішого світоглядного чинника, що блокує дію Живого Слова і закриває браму до Царства божого.

З М І С Т

  Незалежність-22: друга фаза

  Аріянство – релігія знань

  Антиохійський аріянський центр

  Єгипетський іудохристиянський центр

  Галілеяни–хрестияни–аріяни

  Хрестиянство і християнство – дві релігії

  Динамізм – філософський фундамент аріохрестиянства

  Припиніть розпинати Господа! Славте воскреслого Хреста!

  Живе Слово: молитва за Україну

  Читайте у попередніх випусках

Цей та попередні випуски можна придбати в Києві безпосередньо у видавництві «Геопринт»:

вул. Велика Васильківська, 69 (поблизу станції метро «Олімпійська», вийти з метро зі сторони товариства «Знання» і пройти 200 м в напрямку від центру, тел. 5028062, 5028061, 5028060). Вартість комплекту з 10 шт. – 50 грн.Для отримання НО-13 поштою звертайтеся до Володимира Щербини v.scherbyna @ gmail.com. Замовляйте не менше 10 шт., вартість комплекту з 10 шт. складає 65 грн. (50 + 15 пересилка).

В тему:Модернізуймо Народний Оглядач!12-й випуск Народного Оглядача: Що таке Арійський стандарт11-й випуск Народного Оглядача про Трипільську цивілізацію має бути в кожного українцяЗамовляємо 10-й випуск Народного ОглядачаВідбулась презентація 9-го випуску «Народного Оглядача»: замовляйте для себе, родичів і друзів!Восьмий випуск «Народного Оглядача»: замовляйте для себе, родичів і друзів!Як знайти найцікавіші і найважливіші публікації Народного ОглядачаВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...