Українська молодь опановує вуличні види спорту (відео)

Для прихильників вуличного спорту організували фестиваль Free Games, який відбувся у столиці. До Києва з’їхалися понад тисяча шанувальників екстремального відпочинку. Молодь, яка тренується на турниках, ще двадцять років тому було звичним явищем. Нині починається відродження - під "модною" назвою стрит-воркаут.

Михайло зізнається - у воркаут прийшов, щоби гроші зекономити.

Любитель екстриму Євген - взимку катається гірськими схилами на сноуборді. А влітку опановує водні траси на вейкборді.

Поруч на спеціальній трасі, яку самі спортсмени називають - калюжею - хвацько ковзають хлопці на фанерних дошках. На перший погляд несерйозна розвага. А насправді цілий спорт - Скімбординг.

Для трейсерів, - так називають шанувальників паркуру - збудували окремий майданчик. Максим уже випробував новий майданчик, але каже - тренуватися найкраще в умовах звичайної вулиці.

Окрім того, тут і батальне змагання для не менш екстремального середньовічного фехтування. Стіни для популярного білдерингу та спеціальна траса для велоперегонів. Всього тут культивують понад 30 екстримальних видів спорту.

Андрій Ковальов, 5 канал: "Організатори фестивалю вуличних видів спорту влаштували на 5 гектарах столичного парку ціле екстрім містечко. Все для того, щоби закликати молодь - відмовитися від шкідливих звичок і займатися активними видами спорту".

 

 


В тему:

Жива і мертва вода (до реалій інформаційної війни)

Живе Слово краще читати українською

Глобальна криза і нова раса

12-й випуск Народного Оглядача: нова раса вибирає тверезість

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ-22: друга фаза

Програма «Три О»: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

Арійський фестиваль «Козацькі забави» (фоторепортаж)

 

 

 

 

Гравець: 
Народний Оглядач
 
Форум Підтримати сайт Довідка