Трипільська толока

28 липня 2012 р.у селі Легедзине (Черкаська обл.,Тальнівський р-н) відбудеться традиційна трипільська толока, на якій усі бажаючі зможуть долучитися своєю працею до будування трипільської хати.
Допоможи відбудувати житло трипільців!

(клацайте на фото, щоб збільшити)Буде весело та цікаво, а ще багато вражень, емоцій і купа нових знайомств! Ви не пошкодуєте!У селі є музей Трипільської культури! Увечері передбачаються перегляди фільмів.Бажаючі можуть переночувати у наметах, які потрібно взяти з собою!Як добиратися?Для киян: маршрутне таксі, що відправляється на Умань з центрального залізничного вокзалу або Автовокзалу (дорога у 202 км). В Умані на автовокзалі пересісти на маршрутне таксі Умань-Черкаси. Третє село, Легедзине, — ваше, голосно гукайте водієві зупинитися!Для черкащан: маршрутне таксі (автобус) Черкаси-Умань. Зробити усе так само! (Маршрутки і з Києва і з Черкас йдуть щогодини).Для товариства з решти країни — варто взнавати на місцях, якими дорогами краще рушати і які стежки вибирати.Ще раз місце зустрічі: с. Легедзине (Тальнівський р-н, Черкаська обл.)Додаткова інформація:ЛегедзинеОбговорення

В тему:Чому трипільці були озброєні до зубівТрипільська етномережа – арійська держава Золотої добиНародження арійських варнТрипільська релігіяВід Атлантиди до Трипілля і даліГравець: 
Народний Оглядач
 
Форум Підтримати сайт Довідка