Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Живе Слово: 6 червня – колективна молитва за Україну

Категорія:

У середу 6 червня з шостої ранку за Київським часом прихильники Живого Слова всього світу проведуть одночасне читання 10-ї універсальної форми ЖС. Брахмани в цей час читають "Матрицю Сонця" - універсальну форму №11, побудовану на енергосотах. Початківці читають свої поточні форми Живого Слова.
Мета – включення в егрегор України та його посилення, а також оздоровчий енергетичний обмін. Точно встановлено, що колективне читання Живого Слова дає відчутно сильніші результати в порівнянні з індивідуальним читанням.

Проте практичне застосування цієї форми дало несподівані результати для тих, хто її застосовував. Згідно з накопиченим досвідом, форма 10 Живого Слова притягує до людини матеріальні ресурси і посилює її біологічну життєспроможність. Це виражається в відчутному поліпшенні матеріального стану і активізації 1-го та 2-го енергетичного центрів (дві нижні чакри).

Автор технології Олександр Філатович також прослідкував дію Живого Слова під час попередніх колективних читань і засвідчив суттєву вищу ефективність його впливу на учасників. Відтоді практику колективного читання здійснюємо щомісяця 6-го і 25-го числа.

Форма 10 діє тоді, коли людина, що її читає, перебуває в стані чистоти. Тому перед її застосуванням потрібно пройти базовий курс оновлення універсальними формами 1-4.

Бажаючі долучитися до колективного читання, які ще не завершили базовий курс, можуть у цей час – з 6-ї години ранку – читати будь-яку наявну в них форму ЖС.

Нагадаємо, що 6 – це число перетворення, актуальності («тут і тепер») і бізнесового успіху. Це також число Велеса – бога-егрегора святості, мудрості, чесності, мистецтв, зцілення і багатства.

Шоста ранку – це стандартний початок арійської доби. Це найсильніший час для планування поточного дня і стратегічного програмування майбутнього.

Числом Велеса також є 25 – це число боголюдини (число Ісуса Хреста). Відповідно, 25 – це також число технології оновлення, омолодження і оздоровлення «Живе Слово».

Брахмани читають Матрицю Сонця - універсальну форму Живого Слова №11, побудовану на енергосотах. Її призначення - оновлення Українського геосоціального організму, формування ним нової варново структурованої держави і активація Українського пульсара як вічного духовного Центру планети Земля.

Енергосота Фоль (Ц-25)

Фантастичний Фінал -
Брахманів ПРАВління:
Ієрархія Ладу
Реалізує Піраміду Влади.
ПРАВила Творця
Славимо!


Якщо вже відомі нам інформосоти орієнтовані на матеріалізацію подій (створення зародків), то призначення енергосот - РЕАЛІЗАЦІЯ інформаційно сформованих подій (визрівання плодів).

Цікаво прослідкувати за результатами такого колективного читання. Обговорення здійснюються в мережі Фейсбук на сторінці спільноти Живе Слово і на форумі ЖИВЕ СЛОВО журналу Перехід-IV.

Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar(равлик)meta.ua.

Дивіться Діалоги про РАдість:

Диск 1: Лікування серця та судин

Диск 2: Лікування ендокринних органів

Диск 3: Творення життя

Диск 4: Шлях гармонії

Диск 5: Сила Живого Слова
В тему:

Етногенез-IV, або що таке Арійський Стандарт

Попередні результати колективного читання Живого Слова 6 і 25 числа кожного місяця

12-й випуск Народного Оглядача: нова раса вибирає тверезість

2012 рік: світ не загине, а стане іншим

Медичний центр Живого Слова нагородили медаллю «За охорону здоров’я нації»

Здоров’я людини і простори буттяТрипільська релігія

Створено відеоканал «Народного Оглядача» на Youtube.com

Модель «Галілея»: програма-інсталятор Золотої доби

Добра Новина про Царство боже

Три плани Доброї Новини: пригоди, наука, пророцтво

Воанергес: Церква дітей блискавки

Галілея і хрестиянство: українські корені

Добра Новина: настанови для Дітей блискавки

Слово – найпотужніший засіб керування реальністю

Прискорення подій, левітація і телепортація у Просторі волі

Абсолютна захищеність у Просторі волі

Діти у Просторі волі

Три «О» Доброї Новини: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

Відбувся Четвертий збір Арійської Стрілецької Асоціації

Зустріч з Ігорем Каганцем на Радіо Культура: Простір волі і Царство боже (аудіо)

Реінкарнація і принцип економії енергії

Режим самовідновлення. Натисни кнопку!

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи