Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
185

Живе Слово: 6 червня – колективна молитва за Україну

Категорія:

У середу 6 червня з шостої ранку за Київським часом прихильники Живого Слова всього світу проведуть одночасне читання 10-ї універсальної форми ЖС. Брахмани в цей час читають "Матрицю Сонця" - універсальну форму №11, побудовану на енергосотах. Початківці читають свої поточні форми Живого Слова.

Мета – включення в егрегор України та його посилення, а також оздоровчий енергетичний обмін. Точно встановлено, що колективне читання Живого Слова дає відчутно сильніші результати в порівнянні з індивідуальним читанням.Проте практичне застосування цієї форми дало несподівані результати для тих, хто її застосовував. Згідно з накопиченим досвідом, форма 10 Живого Слова притягує до людини матеріальні ресурси і посилює її біологічну життєспроможність. Це виражається в відчутному поліпшенні матеріального стану і активізації 1-го та 2-го енергетичного центрів (дві нижні чакри).Автор технології Олександр Філатович також прослідкував дію Живого Слова під час попередніх колективних читань і засвідчив суттєву вищу ефективність його впливу на учасників. Відтоді практику колективного читання здійснюємо щомісяця 6-го і 25-го числа.Форма 10 діє тоді, коли людина, що її читає, перебуває в стані чистоти. Тому перед її застосуванням потрібно пройти базовий курс оновлення універсальними формами 1-4.Бажаючі долучитися до колективного читання, які ще не завершили базовий курс, можуть у цей час – з 6-ї години ранку – читати будь-яку наявну в них форму ЖС.Нагадаємо, що 6 – це число перетворення, актуальності («тут і тепер») і бізнесового успіху. Це також число Велеса – бога-егрегора святості, мудрості, чесності, мистецтв, зцілення і багатства.Шоста ранку – це стандартний початок арійської доби. Це найсильніший час для планування поточного дня і стратегічного програмування майбутнього.Числом Велеса також є 25 – це число боголюдини (число Ісуса Хреста). Відповідно, 25 – це також число технології оновлення, омолодження і оздоровлення «Живе Слово».Брахмани читають Матрицю Сонця - універсальну форму Живого Слова №11, побудовану на енергосотах. Її призначення - оновлення Українського геосоціального організму, формування ним нової варново структурованої держави і активація Українського пульсара як вічного духовного Центру планети Земля.Енергосота Фоль (Ц-25)Фантастичний Фінал -

Брахманів ПРАВління:

Ієрархія Ладу

Реалізує Піраміду Влади.

ПРАВила Творця

Славимо!
Якщо вже відомі нам інформосоти орієнтовані на матеріалізацію подій (створення зародків), то призначення енергосот - РЕАЛІЗАЦІЯ інформаційно сформованих подій (визрівання плодів).
Цікаво прослідкувати за результатами такого колективного читання. Обговорення здійснюються в мережі Фейсбук на сторінці спільноти Живе Слово і на форумі ЖИВЕ СЛОВО журналу Перехід-IV.Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar(равлик)meta.ua.Дивіться Діалоги про РАдість:


Диск 1: Лікування серця та судин

Диск 2: Лікування ендокринних органів

Диск 3: Творення життя

Диск 4: Шлях гармонії

Диск 5: Сила Живого Слова


В тему:Етногенез-IV, або що таке Арійський СтандартПопередні результати колективного читання Живого Слова 6 і 25 числа кожного місяця12-й випуск Народного Оглядача: нова раса вибирає тверезість2012 рік: світ не загине, а стане іншимМедичний центр Живого Слова нагородили медаллю «За охорону здоров’я нації»Здоров’я людини і простори буття

Трипільська релігіяСтворено відеоканал «Народного Оглядача» на Youtube.comМодель «Галілея»: програма-інсталятор Золотої добиДобра Новина про Царство божеТри плани Доброї Новини: пригоди, наука, пророцтвоВоанергес: Церква дітей блискавкиГалілея і хрестиянство: українські кореніДобра Новина: настанови для Дітей блискавкиСлово – найпотужніший засіб керування реальністюПрискорення подій, левітація і телепортація у Просторі воліАбсолютна захищеність у Просторі воліДіти у Просторі воліТри «О» Доброї Новини: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!
Відбувся Четвертий збір Арійської Стрілецької Асоціації
Зустріч з Ігорем Каганцем на Радіо Культура: Простір волі і Царство боже (аудіо)Реінкарнація і принцип економії енергіїРежим самовідновлення. Натисни кнопку!В тему: