Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Первинні арійські хрестиянські храми прикрашалися сваргами

Арійські хрестиянські храми будувалися для зручності виконання духовних практик. Йдеться передусім про навчання, взаємне спілкування, здійснення обряду причастя, сакральний хоровий спів. Тому в таких храмах були не вівтарі, а великі столи. Храми прикрашалися символом Ісуса Хреста – атакуючими сваргами.

Попередні статті:

Арійство (арійське хрестиянство) – реставрація релігії Золотої доби Трипілля

Арійські обряди та настанови

Іудохристиянська антитеза

Світоглядні принципи арійства

Світоглядна антитеза, лівий шлях

Сварга і дракон – символи арійства

Підтвердженням цьому є найдавніший з нині відомих аріохрестиянський храм у Мегідо, що в Палестинській Галілеї, приблизно 15 км від Назарета – батьківщини Ісуса Хреста.

(клацайте на фото, щоб збільшити)

Мозаїка на підлозі найдавнішого аріохрестиянського храму в Мегідо (Галілея), присвяченого Ісусу Хресту і прикрашеного його символом – атакуючими сваргами.

Згідно з арійською традицією Зодіаку, риби в центрі мозаїки символізують початок нової епохи – епохи Риб. Вважалося, що їхнє зображення єднає людину із Всесвітом і приносить щастя – подібно до того, як сьогодні люди використовують зображення коней і биків на «рік Коня» чи «рік Бика».

Храм має розміри 10 на 5 метрів. Археологи датують будівлю цього храму близько 230 роком н. е. Це означає, що він є найдавнішою хрестиянською церковною спорудою. Так само найдавнішим є напис зі згадуванням Ісуса Хреста. Цей напис розміщено в західній частині мозаїчної підлоги, де згадується ім’я жінки Акетос, що зробила пожертву на придбання стола для церкви Господа Ісуса Хреста: «Пожертвувала Акетос боголюбива цей стіл Богу Ісусу Хресту на пам’ять».

У цьому написі, що на мозаїчній підлозі, Ісуса названо богом, згідно з його настановою «Ви – боги» (Іван 10.34), «Майте віру бога!» (Марко 11.22), «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть» (Матвій 5.9). Кожна світла людина, що розвивається і вдосконалюється, є потенційним богом – сином Божим (хрестом). Відповідно, хрестиянство – це релігія людей, спрямованих до боголюдської самореалізації: «Господь наш Ісус Хрестос став Сином Людським для того, щоб людина зробилася сином Божим» (Іриней Ліонский, 2 ст.); «Станьмо подібними до Хреста, бо він став подібний до нас. Зробімося богами задля нього, бо він став людиною задля нас» (Григорій Богослов, 4 ст.)

Ще один напис на мозаїчній підлозі: «Пам’ятаймо Прімілію і Киріаке і Доротею і Хресту»

Характерно, що в численних повідомленнях про цей храм жіноче ім’я Хреста подається не інакше як Хріста, хоча на фото добре видно його написання через «Е» – гелленське «Н» (ета). Це системна фальсифікація з боку іудохристиянства, див: Хрестос чи Христос? Відповідь дає Синайський кодекс IV століття.

У північній частині церковної підлоги археологи знайшли напис, зроблений на честь офіцера римської армії, на пожертвування якого й була викладена мозаїка. Біля неї напис: «Гайанос, також названий Порфирієм, центуріон, наш брат, знайшов честь власними грошима зробити цю мозаїку. Броуті здійснив цю роботу».
Це все прояви арійського Шляху слави, згідно з яким про всі добрі справи треба повідомляти, щоб інші люди раділи їм, прагнули їх повторити й перевершити.

Але найбільше археологів здивував той факт, що замість звичного для нинішніх церков вівтаря в центральній частині ранньохрестиянського храму стояв звичайний стіл. Вочевидь, він призначався для проведення післямолитовних трапез, на зразок тієї, що відома як Таємна вечеря Ісуса Хреста і його апостолів.

Наявність стола замість вівтаря (жертовника) може здійснити справжній переворот у наших пізнаннях про епоху раннього хрестиянства – говорить дослідниця доктор Леї Дисгані, фахівець із древніх написів, яка працює у Єврейському університеті в Єрусалимі.

Дотепер уважалося, що в той час хрестиянське богослужіння завершувалося колективною трапезою біля символічного жертовника – вівтаря. Однак тепер з’ясовується, що перші хрестияни збиралися після молитви за звичайним обіднім столом, точно так само, як це робили, згідно з Євангелієм, учасники Таємної вечері.

Продовження: Аріанство – релігія знань

 

 


В тему:

Припиніть розпинати Господа! Славте воскреслого Хреста!

У Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храм

Відбулась презентація 10-го випуску «Народного Оглядача»

«Пшениця без куколю. Євангеліє без вставок і спотворень» (2012): друга редакція

Таємна вечеря чи арійський Новий рік?

 

 

 

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи