Категорія:

Глава Freedom House не розуміє, як один із синів Януковича збільшив статок у 18 разів

Глава Freedom House Девід Кремер не розуміє, як один із синів Януковича збільшив статок у 18 разів, а також відзначає зростання корупції в Україні, повідомляє Радіо Свобода.

"Під час мого візиту в квітні я почув новий термін - фаміліалізація - що корупція в Україні стає особистою і в ній замішані члени першої родини країни. Згідно з повідомленнями, протягом останнього року один із синів Президента збільшив свої статки у 18 разів. Виникають питання - як накопичилося таке багатство?", - обурився він.Варто зазначити, що доповідачі на слуханнях у Конгресі США відзначали зростання в Україні рівня корупції і відступ від демократії. Як повідомлялося, слухання відбулися під девізом Майбутні вибори України - поворотний момент. Голова Американського Гельсінського Комітету, голова Комісії США з безпеки і співробітництва в Європі Крістофер Сміт заявив, що жовтневі парламентські вибори стануть лакмусовим папірцем української демократії.

В тему:Нова угода снайперівПринципи передачі владиКорупція та історія: історичні реалії й українські аналогіїЯк перемогти корупцію: досвід ГонконгуРеволюція в Україні: коли і як?Схема порятунку мурашникаГравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка