Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Внутрішній монолог і Живе Слово

Світ:

Правильний і систематичний внутрішній монолог просвітлює людину, очищує від інформаційного бруду, робить її інформаційно легшою, підносить в гармонійніші простори подій - внутрішніх (здоров’я) і зовнішніх (добробут і процвітання).

Людина влаштована так, що в її думках майже завжди лунає внутрішній монолог. Людина автоматично весь час думає, і робить це переважно словами (хоча можна думати й образами).Це захисний механізм: створення внутрішнього "надмірного інформаційного тиску" допомагає захиститися від неконтрольованого зовнішнього інформаційного проникнення, яке може бути шкідливим (наприклад, із-зовні можна включити природний механізм самоліквідації).Зазвичай, внутрішній монолог нейтральний: для виконання захисної функції достатньо говорити про що завгодно.Проте цей монолог можна використовувати для виконання ще однієї функції - наповнення себе світлом, тобто позитивною, істинною, гармонізуючою, оздоровлюючою інформацією. Для цього треба постійно проговорювати, а ще краще - проспівувати - позитивні тексти.Найбільшим інтенсивним способом внутрішнього просвітлення є постійне проговорювання або проспівування Живого Слова. Звукони проговорюються, а цифрони, інформосоти і енергосоти - проспівуються.Правильний і систематичний внутрішній монолог просвітлює людину, очищує від інформаційного бруду, робить її інформаційно легшою, підносить в гармонійніші простори подій - внутрішніх (здоров’я) і зовнішніх (добробут і процвітання).Якщо читати Живе Слово перед засинанням, то наша підсвідомість може автоматично його повторювати всю ніч або, принаймні, тривалий час під час сну.Читання Живого Слова у фоновому режимі створює сприятливе середовище для планування, розв’язування проблем, інтелектуального творення нових систем, отримування точних відповідей на поставлені запитання.

В тему:Живе Слово: 25 квітня – колективна молитва за УкраїнуАрiйська весна! (видиво)Етногенез-IV, або що таке Арійський СтандартТотальна освітаОптимізм Золотої доби і чесноти доби Заліза (аудіо)Живе Слово: для тих, хто прагне більшогоВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...