Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Лелеки в небі

Рухаються у певному порядку, постійно змінюючи позицію.
Їхні крила перебувають у плавному русі. Здається, що вони не докладають зусиль, навіть коли летять проти вітру. Посилають сигнали простим похитуванням голови. Чому лелеки поводять себе так?

Дослідники кажуть: “Їм так краще. Це їхній звичай”.Летіти клином легше, аніж поодинці.Коли той, хто летить попереду, втомлюється, інший займає його місце, щоб узяти на себе частку важкої праці.Усе це разом допомагає птахам летіти на більші відстані, — дослідження свідчать, що таким чином вони пролітають на 70% більше, чим коли б летіли поодинці.Коли хтось втомлюється і відривається від усіх, один птах обов’язково залишається і чекає, поки обидва вони зможуть знову приєднатися до зграї.Командний підхід, лідерство, звичай допомагати один одному, звичай ділитися відповідальністю — це природний шлях, це один із уроків природи, який вчить успіху.Це наш звичай.

В тему:Етногенез-IV, або що таке Арійський СтандартВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...