Чемпіонат України з вільного козацького бою, м. Березне, 13.01.2012 (відео)

Під патронатом Березнівської районної державної адміністрації з 13 – 14 січня цього року в м. Березне у приміщені районної ДЮСШ вперше на Рівненщині відбулися відкриті змагання з козацького вільного бою за правилами справжнього дотику „Герць", ініційовані та проведені Центральною Школою Бойового Гопака.

Змагання зібрали близько 100 учасників з Рівненщини, та інших областей України. За досить жорсткими правилами (допускалися удари ліктями, колінами, в захваті та боротьба на килимі) працювали представники карате, таеквондо, Бойового Гопака та інших систем.Головним суддею (Війтом) змагань був Верховний Учитель Бойового Гопака Пилат Володимир Степанович, секретар змагань Нагорний Олег В’ячеславович .Окрім персональних нагород у різних вікових та вагових категоріях, були також командні кубки:1 місце - ШБГ « Патріот » м. Березне, тренер Зайченко Олександр Петрович;2 місце - ШБГ «Джура » м. Дубровиця, тренер Велінець Петро Васильович;3 місце - «Спортивна ліга майстрів карате-до "Шотокан" "СКІ».----------------------Одного разу на семінарі з Бойового Гопака я почув відповідь на запитання, які давно крутилися в моїй голові, я отримав відповідь, як повинен жити кожен українець:Будьте послідовні!Послідовність — це узгодженість між мріями і діями.Послідовність — це наполегливість, стійкість, непохитність, незламність, принциповість, неухильне прямування до поставленої мети.Послідовність — це поважність, статечність, гідність, значимість і благородство твоєї вдачі. У послідовних людей мислення стабільне, дії передбачені, почуття стримані.Послідовність — це вірність переконанням і відданість у здійсненні та досягненні мети.Послідовність — це вміння в найважчих умовах зберегти свою гідність.Чим більше в Школі Бойового Гопака буде послідовних, тим могутнішою буде Школа. Послідовні живуть за гаслом: „Почав справу — доведи до кінця”. Почав вивчати Бойовий Гопак — вивчай добре, поступово і планомірно, і твоя праця возвеличить тебе. Вивчаючи Бойовий Гопак, полюби його, знайди в ньому красу, а в своєму вчителі побач Пророка і Творця.Наполегливе прагнення стати досконалим стане твоєю свідомою й підсвідомою звичкою. Живи так, щоб з кожним днем ти ставав кращим; так, щоби тобі завтра хотілося бути ще кращим.Бажаючі дізнатися більше - долучайтеся до груп:Міжнародна Федерація Бойового Гопака

http://www.facebook.com/groups/335364639826309/Клуб прихильників Володимира Пилата

http://www.facebook.com/groups/188481784581710/

В тему:Пилат Володимир Степанович (Вікіпедія)Бойовий гопак у Прикарпатському юридичному інституті в Івано-ФранківськуВолодимир Пилат створить у Львові український ШаоліньБойовому Гопаку – чверть століття!Життя по-козацькиЦар Давид танцював гопакАрійський фестиваль «Козацькі забави» (фоторепортаж)Арійці відзначили 400-річчя народження Івана Сірка (фоторепортаж)Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка