Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
3

Українська Вікіпедія посіла друге місце у світі за відвідуваністю

Світ:

За темпами зростання популярності серед 20-ти найбільш відвідуваних Вікіпедій - українська опинилася на другому місці в світі після китайської. У грудні 2011 року популярність української Вікіпедії зросла на 50% порівняно з груднем 2010 і склала 43,5 мільйона переглянутих за місяць сторінок.

У 2011 році було створено 101 тис. нових статей. За кількістю статей - їх зараз понад 350 тис, українська Вікіпедія протягом року перейшла з 16-го на 14-е місце серед 282 Вікіпедій світу.У 2011 року був подоланий ще один рекорд - число активних користувачів (тих, які протягом місяця зробили хоча б одну правку), вперше перевищила дві тисячі."Ці результати були б неможливі без невтомної жертовної праці сотень добровольців, які наповнюють Вікіпедію - світову скарбницю вільних знань українським змістом", - зазначив виконавчий директор громадської організації Вікімедіа Україна Юрій Пероганич.Правила Вікіпедії не дозволяють платити редакторам, однак Вікімедіа України на пожертвування меценатів стимулює редакторів непрямим способом - організовує краєзнавчі експедиції, конференції для спілкування та обміну досвідом вікіпедистів, проводить конкурси з написання статей на певну тематику.Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що некомерційна організація Фонд Вікімедіа завершила щорічну кампанію зі збору пожертв на розвиток своїх проектів, найбільшим з яких є Вікіпедія. Кампанія 2011-2012 років була визнана найуспішнішою за всю історію - в її ході було зібрано 20 мільйонів доларів.

В тему:Етномережа: концентрація без централізаціїКількість українців з домашнім інтернетом виросла на 45% за рікУкраїнців на Facebook майже 1,7 млнМаніфест Українського Піратського СпівтоваристваКоли програмісти прийдуть до владиПідписуюсь на новини
В тему: 
Поширити цю сторінку: