Категорія:

2012 - рік Чорного Дракона. Радіймо, арії!

Основні кольори нового року – чорний, золотий, блакитний. Оскільки стихія року – вода, цей рік принесе динамізм, швидкоплинність і значні зміни, а оскільки це рік Дракона – то вогненну пристрасть. Це є один із найпотужніших позитивних символів. З Драконом асоціюється сила, перемога і щастя.

(клацайте на фото, щоб збільшити)

Дракона наші предки ще називали Семарглом і Вогнебогом. Він символізує панування над чотирма стихіями фізичного світу: землею, водою, повітрям і вогнем. Дракон: володар духовних і земних скарбів, носій мудрості і життєвої сили.

Мамай на драконі - це символ українця, який покозачив дракона, дав йому ім’я Галар і розкрив сенс його існування – служити людині. Це символ реалізованого українця, що переміг себе у внутрішній боротьбі, перебуває в гармонії з Всесвітом і вільно рухається у Просторі волі.

Галару так сподобалось бути козацькою «літаючою фортецею» і він так перейнявся українським духом, що у нього виріс козацький чуб. Він несе українця небесами з явним задоволенням, на його хижій драконячій морді сяє радісна посмішка.

Політ в безкрайньому небі символізує досягнення українською людиною абсолютної свободи і можливості все робити з власної волі, без жодних зовнішніх обмежень. Українець визнає тільки внутрішні обмеження, що диктуються голосом совісті та Божими правилами.

Добрий український дракон Галар символізує непереможну масивну силу: в порівнянні з ним різні імперські орли виглядають як мухи.

З Новим 2012 Роком!

З настанням Часу Українського дракона!

Радіймо, арії!
 

NO-music


Кому Вниз. Мажа-віра

 

 


В тему:

Три поверхи Великого Переходу: соціальний, національний, магічний

Схема порятунку мурашника

Час Українського дракона

ТГ: Стратегія води (відео, аудіо)

Три «О» Доброї Новини: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

Тризуб свободи і Дракон волі

Воанергес: Церква дітей блискавки

Пошукова система Всесвіт

Стабілізація і Реформація, або Як прискорити Перехід

Символом Чернігова обрали дракона-семаргла

Ребрендінг Галичини: замість ворони буде дракон (аудіо)

Музика з аудіодиску «Реформація: 25 пунктів» (аудіо, MP3)

 

 

 

 

Гравець: 
Народний Оглядач
33

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка