Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Відбулась презентація 10-го випуску «Народного Оглядача»

У неділю 25 грудня 2011 р. під час Восьмої конференції Етномережі читацьких клубів Вишня Борія в Києві відбулась презентація нового випуску друкованої версії газети «Народний Оглядач» – інформаційного додатку до журналу «Перехід-IV».

(клацайте на фото, щоб збільшити)Цей випуск «Народного Оглядача» має метафізичне, історичне та футурологічне спрямування. До нього увійшли статті:Настанови для Дітей блискавки

Слово – найпотужніший засіб керування реальністю

Прискорення подій, левітація і телепортація

Абсолютна захищеність у Просторі волі

Діти у Царстві божому

Добра Новина: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

Модель «Галілея» : програма-інсталятор Золотої доби

Три поверхи Великого Переходу: соціальний, національний, магічний
Саме в цей день 2011 років тому відбулася історична подія: 25 грудня 1 року до н. е. народився Ісус Хрестос.Див.: Де і коли народився Ісус?Його народження збіглося з арійським святом Різдва нового Сонця. Цей початок нового річного кола ще називається Коляда (коло-да), тому на це свято співають колядки.Надзвичайно гарними, маловідомими колядками учасників презентації привітала Сусанна Карпенко з дитячим гуртом «Рай-городок».


Колядувальники отримали Трипільські календарі на 2012 рік, Народні Оглядачі та інші подарунки.

Львівська делегація привезла з собою Різдвяний вертеп:Січеславська делегація в якості Різдвяного подарунку привезла учасникам Восьмої читацької конференції сувенір «Мамай на драконі».Цей та попередні випуски «Народного Оглядача» можна придбати в Києві:на книжковому ринку «Петрівка»:

ряд 46, місце 7, «Книгоноша», тел. 067 8952208.безпосередньо у видавництві «Геопринт»:

вул. Велика Васильківська, 69 (поблизу станції метро «Олімпійська», вийти з метро зі сторони товариства «Знання» і пройти 200 м в напрямку від центру, тел. 5028062, 5028061, 5028060). Вартість комплекту з 10 шт. – 50 грн.Для замовлення поштою комплекту з 10 або більше примірників – звертайтеся до редакції:

sensar[at]meta.ua, тел. (096) 451-55-15Хрестос народився! Радіймо, арії!NO-musicГурт «Древо». Колядка «Пане господарю, на твоєму дворі» (аудіо, mp3, 2.1 Мб)


NO-music


Гурт "ТрансФормер". "Калина" (слова Тараса Шевченка): (мр3, 6.9 Мб)


В тему:25 грудня – день народження Ісуса Хреста і Різдво нового СонцяЖиве Слово: 25 грудня – колективна молитва за УкраїнуСвятий Дажбог МиколаОптимізм Золотої доби і чесноти доби Заліза (аудіо)Конференція читацьких клубів Перехід-IV започаткувала розробку гри «Згадай себе!»Як стати брахманомЯк розпізнати волхва?Галілея і хрестиянство: українські кореніФутболка «Радіймо, арії!»В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи