Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Дитина померла після щеплення, каже тернополянка Світлана Гундер

Світ:

Лікарі наполягають, що смерть десятимісячної дівчинки настала через генетичну хворобу. Мати переконана - причиною біди стало щеплення. - Це не лікарня, це трупарня, - каже тернополянка Світлана Гундер. - Я готова була на все, аби врятувати дитину. Але чому так сталося? Я не хочу нікому мстити, але хочу, щоб люди знали.

Уже минуло дев’ять днів, як не стало Анни - десятимісячної доньки пані Світлани. Офіційний діагноз - хвороба Вердніга-Гофмана. Її, як пояснювали жінці медики, змогли діагностувати лише завдяки Інтернету, оскільки раніше з таким захворюванням не стикалися.У тернополянки є своя версія - її доньку спочатку знесилило щеплення. Слід від нього не загоювався до кінця життя донечки. А потім її “залікували”. Упродовж цього часу жінку переконували, що її дитині не кращає, бо з таким діагнозом помирають до двох років.- Моя дитина пролежала три місяці в реанімації, - згадує жінка. - Їй тричі на день кололи антибіотики. Лікарі вже й говорили: робіть щось, скільки вона вже тут буде лежати. Але я вірила, що їй буде краще, і молилася, і їй ставало краще.Жодного стосунку до подальшого захворювання дівчинки щеплення не має, наполягають тернопільські лікарі. Дівчинка справді народилася здоровою, однак згодом у неї проявилися ознаки неврологічної недуги.Про те, що вона народилася здоровою, свідчить запис у медичній картці.- Це були мої другі пологи, тому я не хвилювалася і ні з ким не “домовлялася”, - згадує жінка. - Почувалася добре та й дитина розвивалася нормально. Проте лікарі почали стимулювати пологи. Наскільки я зрозуміла, народити треба було до шостої, бо зміна закінчувалася. Попри це, плід не опускався. Напевне, ще був не час. Хоча пологи й були важкими, дитина народилася здоровою. Лише потім я помітила, що у неї потріскали судинки в очах і їй важко дивитися. Мабуть, під час пологів був сильний тиск на голову.- Я народила 5 травня, а вже 6-го дитинці зробили планові щеплення проти гепатиту і БЦЖ. Десь за тиждень маля пожовтіло. Цілий місяць було постійно під наглядом педіатра. І це був лише початок.Дитина, як згадує пані Світлана, почала слабнути. Спочатку донька плакала, потім почала знесилюватися – млявими стали і голос, і рухи.Із лікарні дитина вже не вийшла. Анну Гундер поховали 1 березня. Але біль батьків не пройшов.

В тему:Діти у Просторі воліЩеплення як різновид підлого бізнесу на геноцидіНеприхований геноцид: Назар Клоченко впав у кому після щеплення і вмерЗМІ: Вакцина від свинячого грипу зробила інвалідами десятки дітейВакцинація є прихованою кампанією зі скорочення населенняСвітоглядні основи вакцинації

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи